رئیس فدراسیون فوتبال در کرمانشاه خبرداد

وزارت ورزش نامه آیت‌الله یزدی درباره دیدار ایران و کره را پیگیری می‌کند/ پرداخت پاداش به تیم‌های فوتسال و نوجوانان

وزارت ورزش نامه آیت‌الله یزدی درباره دیدار ایران و کره را پیگیری می‌کند/ پرداخت پاداش به تیم‌های فوتسال و نوجوانان

به گزارش سراج24، مهدی تاج در جمع خبرنگاران در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال کرمانشاه اظهار داشت: نامه آیت‌الله یزدی در مورد مسابقه ایران و کره جنوبی را دیده‌ام که خطاب به وزارت ورزش نوشته شده و این وزارتخانه پیگیر آن است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد تقدیر از تیمهای ملی فوتسال و نوجوانان گفت: به نحو مقتضی به تیمهای فوتسال و نوجوانان پاداش داده می‌شود و نباید نگران این موضوع باشیم زیرا برخی از دوستان دلواپس موضوع پاداشها به‌ویژه برای تیم نوجوانان هستند.

تاج با بیان اینکه فدراسیون فوتبال باید در حد تیم فوتسال تلاش کند افزود: فوتسال گرفتاری‌های خاص خود را دارد که باید متناسب با مقام سومی جهان به‌دنبال لیگ پویاتر و سازمان قوی‌تر باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد علی کاظمی، سرپرست کرمانشاهی سازمان لیگ برتر گفت: به‌زودی و پیش از مجمع رئیس سازمان لیگ برتر تعیین می‌شود.

تاج در مورد شرایط تیم فوتبال راهیان کرمانشاه گفت که اطلاع دقیقی از وضعیت این تیم ندارم و براساس شرایط و رأی دادگاه عمل خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال قصرشیرین و کیش در فصل زمستان و سرعین در فصل تابستان را بهترین نقاط کشور برای برگزاری اردوی تیمهای ملی دانست و افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی در ورزش استفاده از این ظرفیتها مطرح است.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha