مسیحی ایتالیایی پس از تشرف به ‌دین اسلام:

‌قرآن کامل‌ترین نسخه زندگی برای بشریت است/از تشرف به دین اسلام احساس آرامش دارم

‌قرآن کامل‌ترین نسخه زندگی برای بشریت است/از تشرف به دین اسلام احساس آرامش دارم

به گزارش سراج24 ، لوکا فورنی که پس از آشنایی با ایرانیان مقیم کشور ایتالیا با دین اسلام آشنا شده بود، در سفر به ایران تحت تأثیر معارف و آموزه های آسمانی تشیع قرار گرفت و مذهب تشیع را برای خود برگزید.

وی با تشرف به حرم رضوی و با اقرار شهادتین و انتخاب آگاهانه مذهب تشیع مسیر جدید زندگی را برای خود رقم زد و در راه هدایت الهی قرار گرفت.

لوکا فورنی در حاشیه مراسم تشرف به دین اسلام و مذهب تشیع گفت: مطالعه کتاب‌های اسلامی به ویژه کتاب‌های مربوط به مذهب شیعه قلبم را متحول کرد و حس ایمان به خدا و اولیای الهی را در درونم روشن ساخت.

وی با اشاره به اینکه کتاب قرآن کامل‌ترین نسخه زندگی برای بشریت است، افزود: توجه به معانی آیات قرآن روح انسان را صیقل می‌دهد و چراغ هدایت را در درون انسان روشن می‌کند.

این وکیل تازه مسلمان که نام خودش را علیرضا انتخاب کرده است، افزود: پذیرش اسلام از سوی انسان‌های آزاداندیش در صورت شناخت صحیح دین اسلام صورت می‌گیرد و به وسیله تفکر زمینه فکری و آمادگی روحی در قلب انسان تداعی می‌شود.

این وکیل ایتالیایی تصریح کرد: من امروز وقتی به حرم مطهر حضرت رضا(ع) مشرف شدم و شهادتین را اقرار کردم، احساس آرامش و خوشحالی کردم.

اخبار مرتبط

نتوانسته ایم پیامبر رحمت (ص) را به دنیا معرفی کنیم

سوغاتی دیکتاتور ممنوع!

"ایتالیا ایتالیا" ؛ نمایش غلوآمیز روابط عاشقانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha