اساسنامه فراکسیون اکثریت مجلس تصویب شد

 اساسنامه فراکسیون اکثریت مجلس تصویب شد

به گزارش سراج24،سید حسین نقوی حسینی عضو کمیته 20نفره تدوین اساسنامه فراکسیون اکثریت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون متبوع خود گفت: در جلسه‌ هیئت مؤسس فراکسیون ولایت که به‌ریاست علی لاریجانی برگزار شد، اساسنامه این فراکسیون تصویب شد.

وی افزود: در این جلسه علی لاریجانی رئیس فراکسیون، بندهای اساسنامه را قرائت کرد و درباره بندهای اختلافاتی رأی‌گیری و در نهایت با نظر اکثریت اعضا تصویب شد.

به‌گفته نقوی حسینی در آخرین جلسه هیئت مؤسس فراکسیون متبوعش، مقرر شد بر اساس اساسنامه، شورای مرکزی، مجمع عمومی و سایر ارکان فراکسیون تشکیل شود.

وی با اشاره به تعداد اعضای شورای مرکزی فراکسیون اکثریت مجلس دهم، گفت: مقرر شد مستقلان حاضر در فراکسیون و سایر اصولگرایان هر کدام 17 نماینده را به‌منظور عضویت در شورای مرکزی فراکسیون به آقای لاریجانی رئیس فراکسیون معرفی کنند تا شورای مرکزی شکل بگیرد.

عضو هیئت مؤسس فراکسیون ولایت مجلس تصریح کرد: بر اساس یکی از بندهای اساسنامه، مجمع عمومی فراکسیون هر 3 ماه یک‌بار ــ که اولین جلسه این مجمع پس از انتخاب شورای مرکزی که در یک هفته آینده است ــ برگزار می‌شود.

 

منبع:تسنیم
 

اخبار مرتبط

نشست فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی

میلیون‌ها جوان در جهان اسلام انتقام خواهند گرفت/ آمریکایی‌ها منتظر انتقام سخت در سراسر دنیا باشند

پیوندی: یکصد و ۵۰ هزار نفر را در سیل اخیر اسکان دادیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha