قهرمان پارالمپیک ریو:

بهزیستی هیچ حمایتی از من نداشته است/با هزینه‌های شخصی تمرین می‌کنم

 بهزیستی هیچ حمایتی از من نداشته است/با هزینه‌های شخصی تمرین می‌کنم

به گزارش سراج24،آرش خرمالی درباره سطح مسابقات پارالمپیک اظهار داشت: پس از المپیک لندن 8سال است که عضو تیم ملی هستم و سطح مسابقات پارالمپیک 2016 ریو بسیار بالا بود و همه تیم‌ها با هدف برد در این مسابقات حضور داشتند.

وی افزود: 7 نفر از اعضای تیم ما برای نخستین بار در این مسابقات مهم شرکت داشتند و انگیزه بسیار بالائی برای قهرمانی داشتیم.

عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در پارالمپیک 2016 ریو تصریح کرد: در المپیک لندن در بازی‌های مقدماتی بوسنی را 3 بر یک برده بودیم و زمانی که در گیم دوم باخت دادیم همگی مصمم شدیم بازی را ببریم که با توکل بخدا پیروز شدیم و البته بازیکن بلند قد ما آقای مرتضی مهرزاد از مازندران کمک بزرگی در بازی بود.

خرمالی با گله‌مندی از اداره بهزیستی تصریح کرد: به عنوان یک معلول تحت پوشش این ارگان هستم اما متاسفانه نه تنها در این مدت حمایتی نشدم، حتی برای بدرقه تماس تلفنی برای خداحافظی هم انجام نشد.

وی اظهار کرد: با هزینه شخصی خودم و گرفتن مربی خصوصی روزی 4 ساعت تمرین می‌کردم و از المپیک لندن به بعد هم یک هفته در میان در اردوی تیم ملی یا اعزام به کشورهای دیگر بودم و به جرات می‌توان گفت خانواده به خصوص فرزند 4.5 ساله خود را نمی‌دیدم.

عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان تصریح کرد: از ماه دیگر تمرینات خود را برای اردوی قهرمانی جام باشگاههای جهان برای 2 سال آینده آغاز می‌‎کنیم.

خرمالی افزود: به جز سالن بقیه موارد تمرین و اعزام با هزینه خودم بود به صورتی که وقتی مدال طلا به گردنم انداخته شد همه زحمات و سختی‌های چهار ساله از جلوی چشمم عبور کرد و اشک شوق جاری شد.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

حراج مدال برای تامین هزینه مکمل

صالحی: زیاد هستیم اما زیادی و پولکی نیستیم/ لشکری: یارانه‌ام از حقوق ورزشی‌ام بیشتر است!/ مهرزاد: علی کریمی به من پول و ویلا نداده است

زادعلی‌اصغر: آرزویم دیدار رهبر و بوسیدن دست ایشان است/ از فوتبال ملی در بازی با ستارگان ایران خداحافظی می‌کنم/ از مسئولان گله‌مندم و دلم پر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha