ادعای عجیب نماینده رئیس‌جمهور در شورای زنان/مخدوش کردن رأی ۱۴ نفر

 ادعای عجیب نماینده رئیس‌جمهور در شورای زنان/مخدوش کردن رأی ۱۴ نفر

به گزارش سراج24،روز گذشته جلسه انتخاب رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان برگزار شد که در این جلسه 14 نفر از اعضای شورا حضور داشتند و تعدادی از اعضا از جمله خانم فرهمندپور نماینده وزارت کشور،‌خانم احمدی نماینده آموزش و پرورش و خانم شهریان نماینده وزارت ورزش و جوانان و یک نفر از نمایندگان مجلس غایب بودند.

در این جلسه خانم‌ها آیت‌اللهی و راستی برای ریاست بر شورای فرهنگی و اجتماعی زنان کاندید شدند و با توجه به حضور اکثریت اعضا رأی‌گیری انجام شد البته خانم مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به دلیل غایب بودن برخی از اعضا تمایل داشت تا رأی‌گیری در جلسه بعد انجام شود.

سرانجام با موافقت اعضای حاضر در جلسه، رأی‌گیری انجام شد اما خانم اشرف بروجردی که از سوی رئیس‌جمهور به عنوان نماینده رئیس جمهور در این شورا معرفی شده‌ است، طی مصاحبه با برخی رسانه‌ها از مخدوش بودن انتخابات خبر می‌دهد چرا که از نظر او این انتخابات به دلیل غایب بودنش به عنوان نماینده رئیس جمهور مخدوش است.

اما برخی از اعضای شورای فرهنگی و اجتماعی زنان براین باورند که خانم مولاوردی به عنوان نماینده رئیس جمهور در این جلسه حضور داشت و او اسم خانم بروجردی را به عنوان یکی از کاندیداهای ریاست بر شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با وجود غایب بودنش مطرح کرد اما تنها دو نفر به وی رای دادند.

هم‌اکنون این پرسش مطرح است که آیا می‌توان رأی 14 نفر را به دلیل نبود یک نفر مخدوش اعلام کرد و از اصل نتیجه انتخابات را زیر سوال برد؟


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی در تبریز

پشت پرده "بیانیه سیاه"

تخریب بیمارستان تازه‌ساز اسلام‌آباد غرب در زلزله / از افتتاح انتخاباتی تا کوتاهی پیمانکار؛ مقصر کیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha