وزارت ورزش :قصور غیرعمدی کردیم و از پارالمپیکی‌ها دلجویی می‌کنیم

وزارت ورزش :قصور غیرعمدی کردیم و از پارالمپیکی‌ها دلجویی می‌کنیم

به گزارش سراج24،بعد از عدم حضور وزیر ورزش و معاونانش در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برای استقبال از مدال‌آوران و رکوردشکنان پارالمپیک 2016 ریو،  وزارت ورزش ضمن پذیرش قصور واقع شده، اعلام کرد در اولین فرصت این قصور جبران خواهد شد.

مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه در پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان توضیح داد که غیبت مدیران ورزش در مراسم استقبال از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر ورزشکاران پارالمپیکی، قصوری غیرعمدی بوده و در اولین فرصت جبران خواهد شد.

وی گفت: شخص وزیر و معاونان ایشان و دیگر مدیران وزارتخانه قدردان زحمات و افتخارآفرینی‌های قهرمانان پارالمپیکی بوده و هستند. پیش از این هم علاقه و احترام خود به این عزیزان را در برنامه‌های مختلف از جمله بازدید از اردوهای آماده‌سازی پیش از پارالمپیک و نیز مراسم بدرقه کاروان نشان داده‌اند. همین امروز صبح هم دکتر گودرزی از نتایج قهرمانان ما در پارالمپیک ابراز رضایت کردند و گفتند که قدردان این عزیزان هستند.

به گفته رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان دستور داده در اولین فرصت از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر قهرمانان ارزنده‌ای که به تازگی از ریو بازگشته‌اند، دلجویی شود.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

آیا شفر تا به اینجا کارنامه ناموفقی داشته است؟

حواشی دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس پای تاج را به وزارت ورزش باز کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha