عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس:

فیسبوک ابزار جاسوسی اسرائیل است/ دستگاه های امنیتی کشورمان باید هوشیار باشند

 فیسبوک ابزار جاسوسی اسرائیل است/ دستگاه های امنیتی کشورمان باید هوشیار باشند

به گزارش سراج24،محمد حسن آصفری عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم  درباره دیدار وزیران رژیم غاصب صهیونیستی با برخی از مدیران فیسبوک اظهار کرد: بسیار روشن است که رسانه هایی مثل فیسبوک و شبکه هایی که در فضاهای مجازی فعالند در اختیار رژیم غاصب صهیونیستی قرار دارند.
وی افزود: این دسته از رسانه ها که به خصوص در بخش مجازی فعال هستند از سوی اسرائیل تعبیه شده اند تا بتوانند اهداف این رژیم متخاصم را در جهت مقابله با جبهه مقاومت و به خصوص ایران فراهم کنند.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد: امروز برای همه مشخص است که فضاهای مجازی به ویژه فیسبوک تحت کنترل رژیم صهیونیستی قرار دارد به گونه ای بیشترین آمار جاسوسی از طریق فضاهای مجازی و رسانه ای در اختیار اسرائیل است.

آصفری تصریح کرد: نشست مدیران فیسبوک با مقامات اسرائیل امر جدیدی نیست و در واقع نشان می دهد که فیسبوک ابزار جاسوسی اسرائیل محسوب می شود لذا اعتماد به این سایت به هیچ وجه به خصوص برای ایرانیان توصیه نمی شود.

وی با بیان اینکه ارتباط پنهانی بین مدیران فیسبوک و اسرائیل آشکار شده است خاطر نشان کرد: مطمئنا مدیران این سایت با همکاری رژیم غاصب صهیونیستی در صدد جمع آوری اطلاعات جدید از منطقه و به خصوص ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 96 هستند از این رو دستگاه های امنیتی کشورمان باید هوشیار باشند تا این ابزارهای جاسوسی نتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.


منبع:میزان

اخبار مرتبط

گوگل حریم خصوصی‌تان را رصد می‌کند! / نفوذ به زیرساخت اینترنتی ایران و سوریه

تأیید حکم اعدام برای جاسوس افشاکننده مسیر تردد سردار سلیمانی

ایالات متحده بر این گمان است که می تواند عالان محیط زیستی متهم به جاسوسی را آزاد کند.

0 نظر

ارسال نظر

capcha