ملاقات شبانه سرمربی فعلی وپیشین استقلال

توصیه مظلومی به منصوریان در آستانه دربی

توصیه مظلومی به منصوریان در آستانه دربی

به گزارش سراج24، به نقل از سایت باشگاه استقلال، منصوریان در این ملاقات مظلومی را غافلگیر کرد زیرا سرمربی فصل گذشته آبی‌ها، از این ملاقات بی خبر بود. منصوریان بلافاصله پس از رو به رو شدن با مظلومی، مورد استقبال گرم او واقع شد و طرفین دقایقی در خصوص مسایل مختلف با هم صحبت کردند و فضاى بسیار زیبا و عاطفى میان آنها برقرار بود .

منصوریان خطاب به مظلومی گفت: شما سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده‌اید و مربی من هم بوده‌اید. از این که در آستانه دربی پیش شما هستم، بسیار خوشحالم. از صمیم قلب از شما ممنونم زیرا طی روزهای اخیر، حمایت خوبی از استقلال و من در رسانه‌ها داشته‌اید که این دلگرمی و نقطه قوت بزرگی برای‌مان است. من امشب پیش شما آمدم تا  انرژی مثبت بگیرم و به من برای دیدار روز جمعه با قلب آبى و استقلالى خود کمک کنید. می‌خواهم قلب‌تان همراه استقلال باشد و با دعاى خیرتان کمک کنید تا استقلال بتواند برنده از زمین خارج شده و هوادارانش را خوشحال کند. الان هم بین ما پرچم استقلال مبادله شده و برای سرافرازی پرچمی که از شما تحویل گرفته‌ام، با همه وجود تلاش می‌کنم. قلب هر دوى ما براى هوادار و استقلال می‌تپد و رنگ آبى وجه مشترک بین من و شما معلم عزیزم است.

پرویز مظلومی هم ضمن تشکر از منصوریان، خطاب به سرمربی استقلال گفت: خیلی خوشحالم از این که امشب شما را کنار خودم می‌بینم. من 40 سال از عمرم را در استقلال گذرانده‌ام و این باشگاه را مثل خانواده‌ام می‌بینم. همواره  برای موفقیت تیم محبوبم دعا می‌کنم، به خصوص در دربی. این دیدار برای هواداران استقلال اهمیت بسیاری دارد و اطمینان دارم شما و بازیکنانت توانایی کسب پیروزی و خوشحال کردن هواداران را دارید. از این که علیرضا منصوریان در حال حاضر سرمربی استقلال است، خوشحالم و همان طور که تا الان از شما حمایت کرده‌ام، از این پس هم حمایتم را بیشتر خواهم کرد.

مظلومی همچنین یادآور شد: مطمئن باشید قلب من با استقلال و هوادارانش است و برای موفقیت در دیدار روز جمعه، دعا می‌کنم. استقلال اگر از نظر روحی و روانی آماده و سرحال باشد، می تواند برنده شود، البته خودت در این کار توانمندی و فصل قبل هم با نفت و مقابل صد هزار نفر پرسپولیس را شکست دادی. امسال هم تنها نیستى و نصف استادیوم رو پشت سر خودت دارى و دعاى 30 میلیون هوادار هم بدرقه راهت است. پس رسیدن به ٣ امتیاز اصلا دور از دسترس نیست و انشاالله پیروز می‌شوید.

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha