عضو فراکسیون جوانان مجلس درگفت‌وگو با «سراج 24»:

بعضی‌ها عمق فتنه را نشناخته و موجب تنفس مصنوعی به فتنه‌گران شدند

بعضی‌ها عمق فتنه را نشناخته و موجب تنفس مصنوعی به فتنه‌گران شدند

 

ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی درگفت‌وگو با «سراج24» با بیان اینکه تفکر مقام معظم رهبری باید نقشه راه تمامی فعالان سیاسی عرصه انتخابات باشد، اظهار داشت:  طرح شعار انتخابات آزاد از سوی کسانی که پیش از این طرح‌های فریب دیگری همچون دولت وحدت ملی را مطرح کردند، همنوا با ضدانقلاب خارج نشین آغاز سناریوی خطرناک دیگری است.
 
وی با بیان اینکه این شعار از زبان کسانی مطرح می‌شود که 8 سال با این سازوکار انتخاباتی در بالاترین سطوح حاکمیت حضور داشتند؛افزود: سخنان و تحلیل‌های عجیبی که امروز در رابطه با فتنه 88 و تبرئه و تطهیر فتنه‌گران از طرف برخی خواص مطرح می‌شود متاسفانه نشاندهنده این واقعیت تلخ است که بعضی از آقایان هنوز سطح و عمق فتنه را نشناخته و ناخواسته موجب شعف ضد انقلاب و تنفس مصنوعی به فتنه‌گران شده‌اند.
 
جراره ادامه داد: امروز مسیر اصولگرایی در آستانه انتخابات یازدهم نیازمند تحول دوباره و شور و نشاط جوانانه و مقاوم است که توانایی ایستادگی و پایداری بر مسیر حق و عبور از گردنه‌های سخت را به دور از فرسودگی و خستگی داشته باشد.
 
این نماینده مجلس افزود: جریان اصولگرا دذر انتخابات آْینده  باید ظرفیت ناب خود را در ارائه گفتمان، برنامه‌ها و پاسخ به مسائل اصلی کشور و نه شعارهای حاشیه‌ای و شخص محورانه قرار دهد.

اخبار مرتبط

ویدئو/راز یک غارت بزرگ

رهبران انقلاب اسلامی با کدام برکناری ها مخالفت کرده‌اند؟

فتنه سبز به زادگاه خود باز می‌گردد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha