بشار اسد: تفکر افراطی بزرگترین خطر جهان است

 بشار اسد: تفکر افراطی بزرگترین خطر جهان است

به گزارش سراج24 ، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه امروز یکشنبه یک هیئت انگلیسی متشکل از اعضای مجلس اعیان و مجلس عوام و شماری از علمای دینی و دانشگاهیان را به حضور پذیرفت.

وی در این ملاقات گفت: خطرناکترین چیزی که دنیا با آن مواجه است، همان تلاش برای نفوذ تفکر افراطی در داخل جوامع در منطقه و خارج از آن است.

اسد افزود: تلاش تفکر افراطی برای نفوذ در داخل جوامع مبنای تروریسمی را تشکیل داده است که اخیرا شروع به هدف قرار دادن بسیاری از مناطق در داخل اروپا و غرب کرده است.

وی افزود: از بین بردن تروریسم مستلزم فقط مبارزه با آن در میدان نبرد نیست بلکه همچنین مبارزه با ایدئولوژی است که بر مبنای آن بنا نهاده شده است و این ایدئولوژی حد و مرز یا جوامع خاصی را نمی شناسد.

بشار اسد تصریح کرد که سفر هیئت های خارجی به سوریه و آگاه شدن از اوضاع می تواند به برملا شدن تقلب و دروغ پردازی اکثر رسانه های غربی به ملت های خود کمک کند.

وی افزود: سفر این هیئت ها و مشاهده واقعیت های موجود برملا کننده تقلب و دروغ پردازی رسانه های عربی است که مقاصد سیاسی را در راستای خدمت به دولت ها و نه ملت ها در دستور کار خود دارند.

یکی اعضای هیئت انگلیس در این دیدار گفت که سفرش به سوریه، این هیئت را قادر خواهد ساخت تا حقیقت را منتقل کند و در راستای اصلاح دیدگاه دولت انگلیس و انگلیسی ها تلاش کند.

وی افزود: سفر به سوریه آنها را همچنین قادر خواهد کرد تا درد و رنج زیاد سوری ها به علت جرائم تروریستی را منتقل کنند.

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

انتقال 5 هزار تروریست از جنوب به شمال سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha