بازگشت طرح یوزهای آسیایی بر لباس تیم ملی؛

تیم ملی فوتبال ایران با یوزهایش قطر را در نوردید

تیم ملی فوتبال ایران با یوزهایش قطر را در نوردید

به گزارش سراج24 ، تیم ملی فوتبال ایران شامگاه پنجشنبه در نخستین دیدار خود برای رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه میزبان تیم ملی قطر در ورزشگاه آزادی شد.

ملی پوشان کشورمان که با لباسهای سفید رنگ و منقش به یوزپلنگ آسیایی  در زمین حاضر شده بودند توانستند با دو گل از سد عنابی پوشان قطری بگذرند و نخستین دیدار خود را با قدرت و موفقیت برگزار کنند.

 
طرح یوزپلنگ آسیایی که در سال 2014  بر روی پیراهن تیم ملی نقش بسته بود تا از بقای نسل یوز ایرانی د‌‌رحوزه ورزش  حمایت شود، بعد از تغییرات در راس فیفا مورد مخالفت قرار گرفت اما بعد از ماهها تلاش این طرح حمایتی از این گونه در حال انقراض دوباره بر پیراهن ملی پوشان نقش بست.

رضا شجیع سرپرست دفتر محیط زیست و توسعه پایدار وزارت ورزش و جوانان چندی قبل در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره بازگشت طرح و نقش یوزپلنگ آسیایی بر روی پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار کرد: با پیگیریهای وزیر ورزش و جوانان و مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان تیم ملی فوتبال از این پس در تمامی دیدارها با لباس منقش به یوزپلنگ آسیایی حضور خواهد یافت.

وی ادامه داد: اتوبوس اختصاصی تیم ملی فوتبال نیز در حال آماده شدن است و بر روی بدنه آن، طرح یوزپلنگ آسیایی نقش می‌بندد و این کار مهم نیز به همت فدراسیون فوتبال انجام می‌گیرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه رقابتهای مقدماتی جام جهانی فوتبال با لباسهای منقش به یوزپلنگهای آسیایی شرکت خواهد کرد.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha