قیمت بلیت سینماهای مدرن گرانتر می‌شود؟

 قیمت بلیت سینماهای مدرن گرانتر می‌شود؟

به گزارش سراج24،از این پس قیمت بلیت سالن‌های سینما در نقاط مختلف شهر یکسان نخواهد بود و امکان دارد حتی دو پردیس سینمایی مدرن در دو نقطه شهر قیمت بلیت متفاوتی داشته باشند.

سئانس‌بندی فیلم‌های سینمایی در سالن‌های سینمایی براساس زمان 90 تا 100 دقیقه زمان‌بندی می‌شود اما در ماه‌های اخیر فیلم‌هایی همچون لانتوری با مدت زمان 114 دقیقه یا فروشنده با مدت زمان 125 دقیقه اکران شده است.

در ماه‌های آینده نیز فیلم‌هایی اکران می‌شود که مدت زمان زیادی دارند.از طرف دیگر مناطق مختلف تهران از لحاظ اقتصادی با هم متفاوت است و سینماداران معتقدند مثلا نباید قیمت بلیت پردیس کوروش و آزادی با پردیس راگا یا تماشا یکسان باشد. این عوامل باعث شده شورای صنفی نمایش در نحوه قیمت‌گذاری بلیت فیلم‌ها تجدیدنظر کند.

غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش، با اشاره به جلسه هفته آینده شورای صنفی نمایش می‌گوید: پیشنهاد سینماداران این است که با توجه به اینکه نمایش برخی فیلم‌ها دو سانس را دربرمی‌گیرد و عملا تعداد نوبت نمایش فیلم‌های سینمایی برای فیلم‌های با زمان بلند کاهش پیدا می‌کند، باید در قیمت بلیت‌ها تغییراتی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: سینماداران رقم مشخصی برای افزایش قیمت بلیت تعیین نکرده‌اند بلکه معتقدند باید یک کف و سقف قیمت برای بلیت تعیین شود و برای هر سینما باتوجه به موقعیت جغرافیایی و اقتصادی این میزان متغیر باشد و براساس توافق بین تهیه‌کننده، پخش‌کننده و سینمادار تعیین شود.

منبع:ایلنا


 

اخبار مرتبط

دوست دارم در کارهایی باشم که مقابل ظلم می‌ایستد

اعلام نامزدهای "بخش سیدالشهدا" جشنواره مقاومت

نفوذ سازمان‌یافته در فرهنگ و هنر/حضرت آقا سینما را هنر برتر می‌دانند

0 نظر

ارسال نظر

capcha