معاون استاندار مازندران:

خیابانی در آمل به نام « قاسم رضایی» نام‌گذاری می‌شود

خیابانی در آمل به نام « قاسم رضایی» نام‌گذاری می‌شود

به گزارش سراج24 ، احمد منفرد بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد برنامه‌ریزی استقبال از ورزشکاران المپیکی این شهرستان با بیان اینکه در سهم‌بندی ورزشکاران المپیکی برای کشور خیلی اجحاف شد اظهار داشت: در این سهمیه‌بندی یا حق‌ کشور را خوردند یا ما نتوانستیم خیلی دفاع کنیم که برای بحث به این موضوع در سطوح بالاتر مسئولان بالادستی‌ باید پیگیر شوند اما در یک استان سهم آمل قابل قبول بوده است و مازندران توانست در کسب سهم المپیک رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: علی‌رغم ناداوری داوران المپیک ریو 2016 در کشتی فرنگی، کشتی‌گیران کشور توانستند موفق به کسب دو مدال شوند که یکی از این مدال‌آوران قاسم رضایی فرزند این خطه سرسبز مازندران بوده است.

منفرد با ابراز خرسندی از کسب افتخار این مدال‌آور آملی و تبریک به مردم ورزش‌دوست شهرستان یادآور شد: با توجه به جایگاه جامعه ورزشکاران این شهرستان، استقبال باشکوه برای این جهان پهلوان جایز است زیرا این ورزشکاران با وجود سیر سلوک ورزشی الگویی در جهت اخلاق برای جوانان یک جامعه هستند.

فرماندار ویژه آمل با اشاره به تلاش عادل غلامی از دیگر ورزشکاران نامی آمل در رشته والیبا،  راهیابی تیم والیبال ایران به هشت تیم نهایی بعد از 54 سال را بسیار ارزشمند دانست و گفت: از این ورزشکار جوان و با پشتکار باید به نحو شایسته استقبال کرد و در بین مردم این شهرستان با افتخار نشان داد.

وی با تاکید براینکه در مسیر استقبال از این ورزشکاران با وجود هوای گرم در کنار توجه امنیتی و پشتیبانی، برپایی ایستگاه‌های صلواتی از سوی دستگاه‌های اجرایی در دستور کار قرا رگیرد، بیان کرد: طول مسیر مراسم استقبال باید با شکوه باشد و هدایایی که برای این ورزشکار در نظر گرفته می‌شود باید در خور شان آنان باشد.

منفرد با بیان اینکه آمل در حوزه تخصیص اعتبارات و سرانه سالن ورزشی جایگاه قابل قبولی ندارد و باید در این زمینه توجه بیشتری از سوی مسئولان استانی شود، عنوان کرد: هیئت‌های ورزشی با برگزاری جلسات و حضور در شورای ورزش در زمینه رفع مشکلات خود بحث داشته تا به رفع موانع و مشکلات آنها بپردازیم.

وی از نام‌گذاری خیابانی در آمل بنام قاسم رضایی در این شهر خبر داد و گفت: این نام‌گذاری در شورای نام‌گذاری شهرستان مصوب و به‌زودی اجرایی می‌شود.

فرماندار ویژه آمل افزود: ورودی شهر نیز المانی برای این کشتی‌گیر بین‌المللی و ملی با مصوبه شورای شهر احداث و نصب می‌شود.

اخبار مرتبط

استقلال خوزستان می‌تواند جایگزین خونه‌به‌خونه شود؟

نکونام یک قدم تا نیمکت تیم امید

رستورانی که پاتوق دلالان و خبرنگاران آلوده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha