اعلام رسمی کمپانی پارامونت

همکاری جی جی آبرامز با «سفرهای ستاره‌ای ۳» قطعی است

همکاری جی جی آبرامز با «سفرهای ستاره‌ای ۳» قطعی است

به گزارش «سراج24»؛  کمپانی پارامونت اعلام کرد امر تهیه «سفرهای ستاره‌ای 3» را با همکاری جی‌جی آبرامز (کارگردان دو قسمت اول و دوم آن) انجام می‌دهد.

جی‌جی آبرامز در شرایطی به عنوان تهیه‌کننده مشترک با این پروژه همکاری می‌کند ،که به احتمال زیاد وظیفه کارگردانی آن را هم به عهده خواهد گرفت.

اما مسئولان کمپانی پارامونت و آبرامز ،تا این لحظه صحبتی درباره این موضوع نکرده‌اندکه کارگردانی فیلم را چه کسی انجام خواهد داد.

بحث همکاری جی‌جی آبرامز به عنوان تهیه‌کننده مشترک با «سفرهای ستاره‌ای 3» در حالی مطرح می‌شود که طی چند روز گذشته، رسانه‌های گروهی اخبار زیادی را درباره کارگردانی هفتمین قسمت مجموعه «جنگ‌های ستاره‌ای» توسط او منتشر کردند.

گفته می‌شود اعلام رسمی خبر همکاری آبرامز با پروژه «سفرهای ستاره‌ای» از سوی کمپانی پارامونت ،برای این است که دوستداران این مجموعه فیلم مطمئن شوند آبرامز به ادامه همکاری با این فیلم پایبند است.

بعد از پخش خبر همکاری احتمالی آبرامز با مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» ،این شایعه قوت گرفت که وی همکاری‌اش را با مجموعه فیلم «سفرهای ستاره‌ای» قطع خواهد کرد.

به گفته راب مور یکی از مدیران کمپانی پارامونت:«همکاری خوب جی‌جی آبرامز با «سفرهای ستاره‌ای» ادامه خواهد داشت. او احیا کننده این مجموعه فیلم است و طبیعی است که همکاری‌اش را با پروژه‌ای که متعلق به خودش است قطع نخواهد کرد.»

اما این مدیر کمپانی پارامونت، توضیحی درباره زمان احتمال شروع کار فیلم‌برداری سومین قسمت این مجموعه علمی تخیلی و اکشن نداد.

دومین قسمت این فیلم با نام «سفرهای ستاره‌ای به درون تاریکی» هفدهم ماه مه سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود.

تخلیل گران اقتصادی سینما می‌گویند این فیلم یکی از امیدهای اصلی جدول گیشه نمایش سینماها در فصل تابستان سال 2013 به حساب می‌آید.

کمپانی پارامونت قصد دارد سومین قسمت این مجموعه فیلم را برای اکران عمومی در ایام تابستان سال 2017 آماده کند

کریس پاین و زاخاری کوئینتو در این مجموعه فیلم ،در نقش دوران جوانی کاپیتان کرک و آقای اسپاک بازی می‌کنند.

اخبار مرتبط

تغییر کارگردان «سفرهای ستاره‌ای ۳» در دستور کار

0 نظر

ارسال نظر

capcha