مشاور عالی فرمانده ناجا:

خط مقدم جمهوری اسلامی پشت دیوارهای رژیم صهیونیستی است

 خط مقدم جمهوری اسلامی پشت دیوارهای رژیم صهیونیستی است

به گزارش سراج24،سردار بهرام نوروزی ظهر امروز در یادواره 1200 شهید یگان ویژه کشور که در تالار برق کرمان برگزار شد، اظهار داشت: امروز خط مقدم ما، پشت دیوارهای رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی است و دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران به برکت جانفشانی شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم  حاصل شده است.

وی  با بیان اینکه  سردار سلیمانی فرزندی از فرزندان این مرز و بوم است که برای مردم منطقه الگوست، تصریح کرد: مردم استان کرمان باید به وجود سردار حاج قاسم سلیمانی افتخار کنند.

مشاور عالی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از شهدا به عنوان چشم و چراغ جامعه یاد کرد و گفت: امام راحل فرموده‌اند که خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند.

وی با بیان اینکه هر ملتی که هنر شهادت را یاد گرفته برای همیشه سربلند است و شهادت مرگ انسان‌های زیرک و باهوش است که نمی‌گذارند جان بیهوده رها شود، بیان کرد: خانواده شهدا باید بدانند اگر تا به امروز مقاومت کرده و ایستاده‌اند باید بدانند که اجر آنها برابر با اجر شهداست.

مشاور عالی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران باید بدانند در آزمون سختی قرار گرفته و به خوبی در این آزمون به موفقیت دست یافته‌اند، خاطرنشان کرد: براساس روایت بزرگان، بازماندگان شهدای عزیز به ویژه مادران، پدران، همسران و فرزندان شهدا در شأن و ارزش بلافاصله پس از شهدا قرار دارند و هیچ فاصله‌ای با شهدا ندارند.

سردار رضا بنی‌اسدی نیز در این مراسم گفت: فرماندهی انتظامی استان کرمان افتخار دارد میزبان خانواده‌های شهدای استان‌های یزد و سیستان و بلوچستان  باشد.

وی گفت: از 53 شهید این یادواره 23 نفر جمعی یگان ویژه استان کرمان، 22 نفر جمعی یگان ویژه استان یزد و 8 نفر جمعی یگان ویژه استان سیستان و بلوچستان هستند.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان تصریح کرد: علیرغم وجود همه دسیسه‌ها، شیطنت‌ها، توطئه‌ها و همه ناامنی که در کشورهای همسایه وجود دارد ما از امنیت خوبی برخورداریم.

وی با بیان اینکه شهدای یگان ویژه ناجا در راه خدا برای خدا و برای استمرار نظام جان خود را تقدیم کردند، تصریح کرد: امروزه به واسطه وجود ولایت، فرهنگ شهادت و تلاش دستگاه‌های امنیتی، امنیت ما زبانزد خاص و عام است.

در پایان این مراسم پس از تشییع نمادین تابوت شهدا از  خانواده‌های شهدای حاضر در جلسه تجلیل به عمل آمد.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

گام‌های ملموس برای توقف سیاست‌های رژیم صهیونیستی برداشته شود

بهره‌برداری از عربستان سعودی برای تحقق اهداف رژیم صهیونیستی /فیلم

صهیونیست‌ها به کرانه باختری یورش بردند/ وقوع درگیری با فلسطینیان

0 نظر

ارسال نظر

capcha