برای دوره آتی

نمایشگاه کتاب تهران میهمان ویژه دعوت می‌کند

نمایشگاه کتاب تهران میهمان ویژه دعوت می‌کند

به گزارش «سراج24»؛  علی اسماعیلی رئیس بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از حضور میهمان ویژه در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: درنظر داریم با بررسی جوانب و مسایل شاهد حضور میهمان ویژه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران باشیم.

سرپرست معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هدف از حضور میهمان ویژه در نمایشگاه بیست و ششم را برقراری تعامل بیشتر فرهنگی با کشورها و ایجاد ارتباط قوی بین اهالی فرهنگ دوکشور عنوان کرد و گفت: این موضوع اتفاق بزرگی برای کشور است و باید تمام جوانب آن از سوی شورای سیاستگذاری و دستگاه‌های ذیربط به صورت دقیق بررسی شود.

وی ادامه داد: قطعاً در تعاملات‌ ما برای حضور میهمان ویژه، دقت لازم را به کار خواهیم گرفت و با توجه به شرایط نسبت به دعوت از میهمان ویژه اقدام خواهیم کرد.

رئیس نمایشگاه کتاب تهران در پاسخ به سوال خبرنگار ستاد اطلاع‌رسانی مبنی بر گزینه‌های پیش‌روی شورای سیاستگذاری که چه کشورهایی هستند گفت: در حال حاضر چند گزینه پیش‌روی شورا هست که در حال بررسی آنها هستیم؛ که با توجه به حساسیت موضوع، پس از قطعی شدن آن نسبت به اطلاع‌رسانی آن اقدام خواهد شد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت ماه سال 1392 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha