سیدمجید حسینی خبر داد

تمدید جشنواره یاد یار مهربان تا شهریورماه

 تمدید جشنواره یاد یار مهربان تا شهریورماه

به گزارش سراج24،سیدمجید حسینی، مدیرعامل مؤسسه نشر شهر،  با اشاره به رویکردهای متفاوت سیزدهمین دوره جشنواره یاد یار مهربان گفت: در این دوره بر خلاف دوره‌های پیشین به جای اهدای کتاب به کتابخانه‌ها کتاب به خود دانش آموز اهدا شد و دانش آموزان مقاطع هفتم و هشتم مجاز بودند تا سقف بیست هزار تومان کتاب از میان کتاب‌های مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه از ابتدا قرار بر این بود تا اختتامیه جشنواره خردادماه برگزار شود، افزود: حضور 130 هزار دانش‌آموز در جشنواره و دریافت کتاب، عضویت بیش از سه هزار نفر در باشگاه آرزوهای کتاب و ارسال قریب به چهار هزار اثر هنری در کنار درخواست مکرر مدیران مدارس موجب شد تا این دوره از جشنواره تا شهریورماه تمدید شود.

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر با یادآوری زمان برگزاری مراسم اختتامیه گفت: در نظر داریم تا هشتم مهرماه همزمان با برگزاری اختتامیه سیزدهمین دوره از جشنواره یاد یار مهربان چهاردهمین دوره آن آغاز شود.

حسینی در پایان به تفاوت‌های دوره بعدی جشنواره پرداخت و مطرح کرد: طبق مصوبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران امسال تعداد دانش‌آموزان و کتاب‌های اهدایی افزایش پیدا خواهد کرد و پایه‌های تحصیلی که مجاز به شرکت در جشنواره هستند نیز افزایش پیدا می‌کند.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

بخش «ملی» و «جهانی» جشنواره فیلم فجر بار دیگر ادغام می‌شود

انتقاد تند رییس سازمان سینمایی از سواستفاده تبلیغاتی ایران‌مال/ محمد خزاعی مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران را ترک کرد

آغاز جشنواره فیلم مسلمانان در آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha