در آستانه روز خبرنگار صورت گرفت

تبریک رئیس سازمان صداوسیما به پرچمداران وادی قلم و آگاهی

تبریک رئیس سازمان صداوسیما به پرچمداران وادی قلم و آگاهی

به گزارش سراج24 ، علی عسکری در پیام خود جایگاه رفیع رسانه ملی را در عرصه اطلاع‌رسانی، مرهون تلاش خبرنگارانی دانسته است که در شبکه‌های ملی و بین‌المللی و در مقاطع حساس توانسته‌اند با جریان یکسویه رسانه‌های کشورهای سلطه‌گر، مقابله و حقایق را افشا کنند.

متن پیام عسکری رئیس سازمان صدا و سیما به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر است :
به نام خدا

«ن، والقلم و ما یسطرون»
17 مرداد، روز بزرگداشت راویان صادق جامعه، چشمان تیزبین و زبانهای حقیقت‌جویی است که پرتلاش و بی‌وقفه در عرصه اطلاع‌رسانی گام برمی‌دارند. این روز، پاسداشت پرچمداران وادی قلم و آگاهی است؛کسانی که به حرمت قلم، سعی در نگاشتن حقیقت دارند و برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار صحیح اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

مجاهدان دلسوزی که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش‌اند و به انحصارطلبان  رسانه‌ای جهان ثابت کرده‌اند که صدای حق و حقیقت هیچگاه خاموش شدنی نیست.

بدون شک جایگاه رفیع فعلی رسانه ملی در عرصه اطلاع‌رسانی، مرهون تلاش خبرنگاران عزیزی است که در شبکه‌های ملی و بین‌المللی و در مقاطع حساس توانسته‌اند با جریان یکسویه رسانه‌های کشورهای سلطه‌گر، مقابله کرده و حقایق را افشا کنند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار رسانه ملی، از درگاه حضرت حق برای تمامی طلایه‌داران عرصه خبر، سلامتی و توفیق تلاشی آگاهانه و سرشار از صداقت مسئلت دارم.

اخبار مرتبط

خبرنگار شهدا که خود نیز شهید دفاع مقدس شد

خبرنگاران زن، دو برابر خبرنگاران مرد مشکل دارند! / حضور موفق زنان در عرصه خبرنگاری

پورمحمدی به سمت مشاور رئیس رسانه ملی منصوب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha