عقب‌افتادگی‌های زیادی در زندگی شخصی‌ام وجود دارد

سوریان: طلای المپیک، بزرگترین آرزوی ورزشی من است

سوریان: طلای المپیک، بزرگترین آرزوی ورزشی من است

به گزارش سراج24، حمید سوریان ، درباره شرایط سخت تمرینی در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در آستانه اعزام به مسابقات المپیک 2016 ریو اظهار داشت: روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. می‌شود گفت تقریباً 10 ماه سخت گذشته و حالا کمتر از 6 روز تا شروع مسابقات کشتی در المپیک باقی مانده است. ان‌شاالله نهایت ماجرا و خروجی همه این تلاش‌ها قشنگ باشد و به بار بنشیند. امیدوارم مدال‌های خوش‌رنگی کسب و دل مردم شاد شود.

وی با اشاره به این موضوع که سومین حضور خود در المپیک را تجربه می‌کند، ادامه داد: من در 31 سالگی، سومین حضور خود در مسابقات المپیک را تجربه می‌کنم. البته 30 سال؛ دوست ندارم از 30 به بعد را دیگر بگویم! (خنده) اما چند روز بعد از مسابقات المپیک، تولد 31 سالگی من است.

فرنگی‌کار المپیکی وزن 59 کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: با توکل به خدا، دوست دارم دومین مدال خود را در المپیک کسب کنم. در حال حاضر کسب مدال طلای المپیک، بزرگترین آرزوی ورزشی زندگی من محسوب می‌شود. تلاش کرده‌ام و کارهایی که لازم بوده را انجام داده‌ام. زحمت کشیده‌ام و روزهای خیلی سختی را برای کسب سهمیه المپیک 2016 پشت سر گذاشته‌ام.

سوریان خاطرنشان کرد: دو ماه درگیر مسابقات بسیار طاقت‌فرسایی بودم و نزدیک به 21 کیلوگرم وزن، کم کردم. خدا را شکر در نهایت به المپیک رسیدم چون حضور در المپیک، خودش یک افتخار محسوب می‌شود ولی با توجه به انتظاری که از خودم دارم و زحماتی که کادر فنی کشیده، احساس می‌کنم المپیک باید با اتفاقات خوبی برایم تمام شود.

وی در مورد اینکه آیا تصمیمی برای زندگی شخصی خود برای بعد از المپیک 2016 دارد یا خیر، گفت: عقب‌افتادگی‌های زیادی در زندگی شخصی من به دلیل تمرکز بیش از حد روی دنیای ورزش قهرمانی به وجود آمده است. قطعاً بعد از المپیک باید به خانواده، زندگی شخصی خودم، مسائل اقتصادی و بحث تحصیلی برسم.

فرنگی‌کار المپیکی وزن 59 کیلوگرم کشورمان تأکید کرد: همچنین من 12 سال پیاپی در رده سنی بزرگسالان عضو تیم ملی کشتی فرنگی بودم. وزن‌کم‌کردن‌های زیاد و استرس خیلی زیاد شبانه‌روزی باعث شد به معنای واقعی روزهای سختی را پشت سر بگذاریم. بعد از المپیک همه ما به استراحت، احتیاج داریم.

سوریان در پایان گفت: ان‌شاالله مردم عزیزمان ما را دعا کنند تا اتفاقات خوبی هم برای من و هم برای کل کاروان ورزشی ایران رخ دهد و در نهایت دل همه هموطنان ما شاد شود.

اخبار مرتبط

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

جهانگیری زمان اهدای پاداش مدال آوران را اعلام کرد

طراوت خاکسار اولین مدال طلای لیگ جهانی کاراته به نام خود ثبت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha