تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با خانواده شهید محمدزاده:

شهید «بابا رجب» سند صدق خود را همیشه بر چهره نورانی خود همراه داشت

شهید «بابا رجب» سند صدق خود را همیشه بر چهره نورانی خود همراه داشت

به گزارش سراج24 به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، در دیدار با خانواده جانباز شهید رجب محمدزاده که با حضور سید مرتضی بختیاری، قائم مقام تولیت و محمدامین توکلی‌زاده، مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه‌ای آستان قدس رضوی برگزار شد، شهادت جانباز والامقام «رجب محمدزاده» را به خانواده این شهید تبریک و تسلیت گفت و با بیان اینکه صبر زینب‌وار همسران جانبازان در پرستاری از آنان، اجری عظیم دارد، اظهار داشت: خدمت به جانبازان، خدمت به نظام اسلامی و کشور است و اجر و پاداش خانواده‌های جانبازان نزد خداوند متعال، کمتر از جهاد فی سبیل الله نیست.

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تاکید بر ضرورت تکریم بیش از پیش ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان، تصریح کرد: ایثارگران و جانبازان، افتخار و سند جاودانه ایستادگی و مقاومت یک ملت هستند؛ ملتی که در برابر همه دشمنان ایستاد و پیروز شد.

رئیسی در ادامه به دیدار اخیر خود با شهید رجب محمدزاده اشاره و عنوان کرد: شرایط این جانباز شهید، خاص و با شرایط بسیاری از جانبازان عزیز کشورمان متفاوت بود. شهید «بابا رجب» از صورت جانباز بودند، بطوری که هرکس به او نظر می‌کرد، اوج ایستادگی، مقاومت و ایثار در مسیر اسلام را در چهره ایشان می‌دید.

وی با بیان این مطلب که ملت و مسئولان همیشه مدیون خون شهدا، رنج جانبازان و ایثار خانواده‌های این عزیزان هستند، افزود: این وظیفه همه مردم، مسئولان و آحاد ملت شریف ایران اسلامی است که ببینند، بشناسند و بدانند که چه زحماتی برای این انقلاب کشیده شده و امروز وظیفه خطیر صیانت، حراست و پاسداری از خون مطهر شهدا و ایثار جانبازان بر عهده ما گذاشته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه شهید «بابا رجب»، سند صدق و صفای خود را همیشه بر چهره نورانی خود همراه داشت، گفت: اگر رنج جانبازان، جانفشانی شهدا و ایثار خانواده‌های آنان نبود، امروز قطعا ایران اسلامی در امنیت، صلابت، اقتدار و عزت نبود.

حاج رجب محمدزاده؛ مشهور به «بابا رجب» جانباز 70 درصد مشهدی، که در دوران دفاع مقدس و در سال 1366، براثر اصابت خمپاره از ناحیه سر و صورت به درجه جانبازی نائل شده بود، همواره تنها آرزوی خود را دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان می‌کرد؛ آرزویی که فروردین سال 94 در تالار ولایت حرم مطهر رضوی محقق شد.

این جانباز والامقام، صبح دیروز پس از حدود 30 سال تحمل درد و رنج‌، به یاران شهیدش پیوست.

اخبار مرتبط

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و فرهنگیان ماموریت تربیت معلم دارند

روایت سه دهه مجاهدت و آخرین تفحص شهید گلمحمدی

کتاب زندگی طلبه شهید ناجی دزفولی چاپ شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha