روحانی در دیدار خانواده معظم شهیدان پایدارفرد:

امیدوارم با ادامه راه شهدا، در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم/ تجلیل از فداکاری و صبر خانواده‌های معظم شهدا

 امیدوارم با ادامه راه شهدا، در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم/ تجلیل از فداکاری و صبر خانواده‌های معظم شهدا

به گزارش سراج24، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این دیدار با تجلیل از فداکاری‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های آنان، اظهار داشت: تربیت و ایمان خانواده‌ها در ارتقای ایمان و انگیزه شهدا برای فداکاری و ایثارگری در راه خدا بسیار تأثیرگذار و حائز اهمیت است.

رییس جمهوری با تأکید بر اینکه ایمان، صبر و استواری به‌همراه دارد، افزود: هنگامی که روح انسان به قدرت جاودانه الهی متصل شود، پشتوانه لایزالی را احساس می‌کند و این‌گونه است که می‌توانیم در برابر مصائب و مشکلات، استوار و ثابت‌قدم باشیم و خانواده معظم شهیدان و ایثارگران چنین روحیه‌ای دارند.

دکتر روحانی با ابراز اینکه شهدا برای دفاع از دین، ناموس و کشور خود و اطاعت از فرمان امام به میدان مبارزه با دشمنان شتافتند، گفت: باید شاکر خداوند باشیم که چنین ملت بزرگ و خانواده‌های شهدا را با روحیه‌ای بزرگ به ما عطا کرده است.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مطمئناً امروز اگر خدای ناکرده تجاوز دیگری به کشور از سوی دشمنان پیش بیاید، بیش از دوران هشت سال دفاع مقدس، جوانان کشور سینه خود را برای دفاع از اسلام و کشورشان سپر خواهند کرد.

دکتر روحانی افزود: امیدوارم بتوانیم راه شهدا، جانبازان و ایثارگران را به‌خوبی ادامه دهیم و در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم.
همچنین حاجیه‌خانم بانو سلطان دادخوش مادر شهیدان پایدارفرد ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رییس جمهوری به بیان ویژگی‌های اخلاقی و خاطراتی از فرزندان شهیدش پرداخت.

شهید «مجتبی پایدار فرد» در 17سالگی به‌عنوان رزمنده بسیجی اعزامی از گردان عمار لشکر 27 محمد(ص) در 23 فروردین سال 62 در عملیات والفجر یک در منطقه فکه به شهادت رسید.

شهید «مرتضی پایدار فرد» نیز در 21سالگی به‌عنوان رزمنده بسیجی اعزامی از گردان مقداد لشگر 27 محمد رسول الله(ص) در تاریخ 16 آبان 1362 در منطقه عملیاتی پنجوین در عملیات والفجر4 به دیدار برادر شهیدش شتافت.

همچنین شهید «محمود پایدار فرد» که 29 بهار از عمرش گذشته بود در 12 اسفند 1365 با عنوان رزمنده بسیجی گردان مقداد لشکر 27 محمد رسول الله(ص) در عملیات کربلای5 در منطقه شلمچه به خیل عظیم شهیدان پیوست.

حاج حسن پایدار فرد پدر این شهیدان والامقام در بهار سال ٩١ و در سن ٩٣سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر روحانی را همراهی می‌کرد، رییس جمهوری با اهدای لوح تقدیر از مادر شهیدان پایدار فرد تجلیل کرد.

رییس جمهوری در پایان این دیدار با گروهی از مردم که در مقابل منزل شهیدان پایدارفرد حضور یافته بودند، احوالپرسی و با آنان گفتگو کرد.

 

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

فیلم| پشت پرده هتاکی یک روحانی نما به ملت ایران

چرا روحانی دنبال مقصر جدید می گردد/ تغییرات احمدی‌نژادی در دولت در راه است؟!

روزه سکوت واقعی است؟ چرا؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha