کواکبیان:

رسیدگی به اتهامات «فریدون» در مراجع نظارتی/ «اعتدالیون» هر زمان طرفدار یک جناح هستند/ درباره فساد برخی دولتی‌ها باید «مو را از ماست بیرون کشید»

 رسیدگی به اتهامات «فریدون» در مراجع نظارتی/ «اعتدالیون» هر زمان طرفدار یک جناح هستند/ درباره فساد برخی دولتی‌ها باید «مو را از ماست بیرون کشید»

به گزارش سراج24،مصطفی کواکبیان عضو شاخص فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی  درباره رسیدگی به اتهامات مطرح شده درباره «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور، گفت: ایشان جعلی بودن مدرک خود را تکذیب کرد و به بقیه اتهاماتش هم باید در مراجع نظارتی رسیدگی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا دولتی که ادعای مبارزه با فساد دارد، در حال حاضر برخی مدیرانش متهم به فساد و بازداشت می‌شوند، تصریح کرد: یقیناً باید «مو را از ماست بیرون کشید». دولت، مجلس و قوه قضائیه باید با کمک هم ریشه فساد را بکنند.

نماینده اصلاح‌‌طلب مردم تهران در مجلس درباره استیضاح برخی وزرای دولت یازدهم، گفت: ما به‌دنبال این هستیم که در وهله اول خود دولت دست به تغییر بزند و حتی‌الامکان نباید کار به استیضاح کشیده شود؛ اگر دولت کاری نکرد آن‌وقت باید در این باره فکری کرد.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری راجع به تشکیل کمیسیون اعتدال در مجلس دهم، اظهار داشت: هرگز در 10 سال گذشته کمیسیون مستقل در مجلس شکل پایدار نداشته است. اینها (اعتدالیون) یک زمان این طرف (جناح) هستند و زمان دیگر در آن طرف (جناح) که به‌اقتضای روزگار امروز اعتدالی شده‌اند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

پرونده‌های امنیتی حسین فریدون توسط قوه‌ی قضائیه در دست اقدام است

سکوت قوه‌ی قضائیه؛ از تائید مذاکرات پنهانی روحانی با اسرائیلی‌ها تا تقلید صدای رئیس جمهور توسط حسین فریدون

اتهامات حسین فریدون مربوط به ارتشا و پولشویی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha