سردار وحیدی در جشنواره قرآنی وزارت دفاع:

ایران با تمام قدرت ایستاده و روز به روز سنگرهای جدیدی را فتح می‌کند

ایران با تمام قدرت ایستاده و روز به روز سنگرهای جدیدی را فتح می‌کند

به گزارش «سراج24»، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح  امروز در جشنواره قرآنی وزارت دفاع که در مجموعه فرهنگی - ورزرشی 12 بهمن برگزار شد، با بیان اینکه قرآن همه چیز ماست، گفت: امروز جامعه ما با ظهور انقلاب اسلامی به سمت جامعه قرآنی پیش می‌رود. 

 
وی با بیان اینکه دشمن از قرآن و رشد آن نگران است، افزود: در یکی از سال‌ها فروش قرآن در آمریکا بیشترین فروش را داشته است، دشمن از این مسئله هراس دارد. 
 
وزیر دفاع با بیان اینکه وقتی مفاهیم قرآنی جریان پیدا کند، هیچ ظالم و ستمکاری نمی‌تواند در امان باشد، اظهار داشت: امروز با مسائل زیادی در جهان مواجه هستیم؛ اینکه جمهوری اسللامی ایران با تمام قدرت ایستاده و روز به روز سنگرهای جدیدی را فتح می‌کند و به قدرت می‌رسد یکی از مسائلی است که ناشی از مسلح بودن جامعه به قرآن و مفاهیم قرآنی است.
 
وحیدی با تاکید بر اینکه دشمن نگران قرآنی است که تفسیر آن اهل‌بیتی باشد، خاطر نشان کرد: امروز کسانی هستند که با اسم قرآن  آدم می‌کشند. در سوریه و عراق به اسم قرآن مردم را به شهادت می‌رسانند. البته قرآن خیلی از کسانی که اسماً بدان عمل می‌کنند، لعنت کرده است. 
 
وزیر دفاع در پایان اظهار داشت: در وزارت دفاع  باید همه کارهای دفاعی و حتی فرهنگ سازمانی براساس قرآن باشد. 

اخبار مرتبط

سردار وحیدی: معاندان از امنیت مردمی وحشت دارند

ایران به‌ تنهایی شعله مبارزه با رژیم‌صهیونیستی را روشن نگه داشته است

داعش ساخته صهیونیست‌هاست/گفتمان انقلاب اسلامی جریان استکباری را به چالش کشید

0 نظر

ارسال نظر

capcha