سردار اشتری:

پرسنل پلیس در صورت هماهنگ نشدن با معیارهای تعالی رفتار جابه‌جا می‌شوند

پرسنل پلیس در صورت هماهنگ نشدن با معیارهای تعالی رفتار جابه‌جا می‌شوند

به گزارش سراج24، سردار حسین اشتری ، با اشاره به اهمیت موضوع تعالی رفتار کارکنان ناجا و الزام برای هماهنگ شدن پرسنل این سازمان با معیارهای در نظر گرفته شده در سیاست‌های نیروی انتظامی اظهار کرد: ارتقای آموزش و تعالی رفتار در نیروهای پلیس به اندازه‌ای مورد تأکید و توجه است که هماهنگی با معیارها و سیاست‌های اتخاذ شده در نیروی انتظامی، یکی از الزمات مورد تأکید و توجه ماست.

فرمانده ناجا ادامه داد: اصرار و تأکید بر رعایت معیارهای ترسیم شده در رفتار کارکنان و تعالی رفتار سازمانی به اندازه‌ای است که اگر کسی نتواند خودش را با این معیارها هماهنگ کند، نسبت به جابه‌جایی وی اقدام خواهد شد.

وی با تأکید بر ارتباط مستقیم آموزش و ارتقای رفتار کارکنان ناجا با میزان رضایتمندی مردم از پلیس گفت: خوشبختانه در سال گذشته و به واسطه تأکید و تمرکز بر موضوع آموزش در قالب قرارگاه جهادی آموزش در نیروی انتظامی، شاهد افزایش میزان رضایتمندی مردم از پلیس و اقدامات نیروی انتظامی بودیم.

اشتری خاطرنشان کرد: بررسی‌ها و آمارهای به دست آمده نشان می‌دهد که میزان رضایتمندی مردم از پلیس در سال 94 به نسبت 93، معادل 10 تا 15 درصد افزایش داشته است.

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

عزت اسلام و سربلندی کشور هدف والای شهیدان است

دستگیری قاچاقچی موادمخدر در جنوب تهران

درگیری مسلحانه نیروی انتظامی و قاچاقچیان مواد مخدر در جیرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha