هواداران و بازیکنان ما نباید مشکلی ایجاد کنند و محروم شوند

افشارزاده: رأی استیناف را می‌پذیریم و اعتراضی نداریم/ دل شهباززاده با استقلال نیست، مقدمات جدایی‌اش را فراهم می‌کنیم

افشارزاده: رأی استیناف را می‌پذیریم و اعتراضی نداریم/ دل شهباززاده با استقلال نیست، مقدمات جدایی‌اش را فراهم می‌کنیم

به گزارش سراج24، بهرام افشارزاده ، در مورد رأی کمیته استیناف در خصوص تایید محرومیت تماشاگران استقلال در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: این رأی را می‌پذیریم و به آن احترام می‌گذاریم. قرار نیست چون کمیته استیناف رأی به تایید محرومیت استقلال داده است، به این کمیته بی‌احترامی یا اعتراض کنیم.

وی افزود: به عنوان مسئول باشگاه خوشحال نیستم که تماشاگران استقلال از دیدن بازی تیم‌شان محروم هستند، اما ابتدا خودمان باید رعایت کرده و کاری نکنیم که محروم شویم. هواداران و بازیکن تیم ما نباید مشکل ایجاد کنند تا کمیته انضباطی رأی به محرومیت بدهد.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به اصرار سجاد شهباززاده برای جدایی از استقلال عنوان کرد: با هر روشی که می‌توانستیم، با این بازیکن صحبت کردیم، اما شهباززاده اصرار دارد که از استقلال جدا شود. او اعلام کرده برای پیشرفت فوتبالش می‌خواهد به اروپا برود. از مسئولان باشگاه خواسته‌ام مقدمات جدایی او را فراهم کرده تا از استقلال جدا شود. وقتی این بازیکن دلش با تیم نیست، چرا باید او را به زور نگه داریم؟ با این حال ما معذوریت‌های خودمان را داریم و باید منافع باشگاه را نیز در نظر بگیریم.

 

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha