عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با «سراج۲۴»:

مطرح‌کنندگان انتخابات آزاد شکست‌خوردگان سیاسی در نزد ملت هستند

 مطرح‌کنندگان انتخابات آزاد شکست‌خوردگان سیاسی در نزد ملت هستند

 

 اصلاح‌طلبان به بیاد بیاورند که مردم در سنوات گذشته اقبالی در انتخابات به آنها نشان ندادند، کسانی که در مجلس در حوزه تهران مکان سی‌و چندم را کسب کردند و مردم تهران به آنها اقبال نشان ندادند، چگونه می‌توانند در جایگاه ریاست جمهوری از ملت ایران رای کسب کنند.
 بهرام بیرانوند عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با سراج24 با اشاره به مسئله انتخابات و ایجاد شبهه از سوی برخی افراد داخلی گفت: بصیرت مهمترین ویژگی ملت ایران است؛ افرادی که خود را در معرض رای مردم قراز می‌دهند با توجه به آگاهی و پیگیری مردم با دارای شاخص‌های ارزنده‌ای باشند.
وی افزود: در فضای انتخاباتی نباید مسئله اصلی یعنی دشمن فراموش شود،  هجمه دشمن از گذشته تاکنون بر محورهای مختلفی استوار بوده است که انتخابات آزاد مهمترین حربه کنونی دشمن است.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نیات مطرح‌کنندگان این طرح افزود: آنها می‌خواهند فضای کنونی را به نفع خود تغییر دهند، تا مردم اصلی‌ترین مسئله یعنی انتخابات را فراموش کنند.
بیرانوند گفت: برای حضور در انتخابات شاخص‌هایی وجود دارد که معیار هستند و افراد را با آن می‌سنجیم، اگر افرادی این شاخص‌ها را نداشته باشند، مطمئنا در مسیر انقلاب اشکالاتی دارند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار کرد: رجال سیاسی از هر طیفی برای حضور باید کارنامه روشنی داشته باشند، ملت مایل است که کارنامه این افراد را در طول سال‌های گذشته بداند و در ارتباط با مسئولیت‌هایشان اینکه چه نمره‌ای از ملت بگیرند، مهم است.
بیرانوند عنوان کرد: امروز تراز جمهوری اسلامی نه منطقه‌ای بلکه جهانی است و افرادی که برای انتخابات کاندیدا می‌شوند باید برنامه منسجم داشته باشند و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند کار ریاست جمهوری مشکل و سنگین است، لذا افراد با توجه به ماموریت‌های انقلاب توان خود را برای حضور در پست ریاست جمهوری بسنجند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مطرح‌کنندگان انتخابات آزاد شکست‌خوردگان سیاسی در نزد ملت هستند، گفت: اصلاح‌طلبان به بیاد بیاورند که مردم در سنوات گذشته اقبالی در انتخابات به آنها نشان ندادند، کسانی که در مجلس در حوزه تهران مکان سی‌و چندم را کسب کردند و مردم تهران به آنها اقبال نشان ندادند چگونه می‌توانند در جایگاه ریاست جمهوری از ملت ایران رای کسب کنند.
  
 

اخبار مرتبط

نمایندگان مجلس به رفع مشکلات اولویت‌دار مردم بپردازند

دولت در مدیریت کرونا کاری کارستان کرد/ دولت مجاهدانه کار می‌کند

تنقیح قوانین ضروری است/ نباید گرفتار حاشیه‌ها شویم

0 نظر

ارسال نظر

capcha