رئیس سازمان صداوسیما در بجنورد:

رسانه ملی پیگیر "اقدام و عمل" مسئولان است‌/ قاچاق کالا ‌سبب تخریب بازار ملی می‌شود

 رسانه ملی پیگیر "اقدام و عمل" مسئولان است‌/ قاچاق کالا ‌سبب تخریب بازار ملی می‌شود

به گزارش سراج24،عبدالعلی علی‌عسگری عصر امروز در آیین افتتاح سایت صداوسیمای مرکز خراسان شمالی اظهار داشت: توسعه اقدامات و توجه به اقتصاد مقاومتی طی امسال باید توسط مسئولان کشور قوت یابد و ما نیز پیگیر اقدام و عمل مسئولان هستیم.

علی‌عسگری افزود: رسانه در سیر صعودی کشور یار تمامی دستگاه‌هاست و هیچ کار اجرایی بدون پای‌کار بودن رسانه، موفق و فاخر نخواهد بود، البته رسانه‌ها هم در صورتی‌که بخواهند اقدامی انجام دهند در صورت پای‌کار نبودن بخش‌های اجرایی محقق نمی‌شود.

وی تأکید کرد: مسئولان کشوری و استانی در هر زمینه‌ای همانند فرهنگ، ادبیات، اقتصاد، افکار عمومی، کشاورزی، بهداشت، امنیت و سایر حوزه که بخواهند تصمیمی بگیرند، رسانه‌ها پای‌کار هستند و می‌توانند از ظرفیت آن‌ها استفاده کنند.

علی‌عسگری‌ همکاری میان مسئولان و رسانه‌ها را نکته ویژه‌ای دانست که باید به آن توجه شود و افزود: باید درباره کارهای درجه‌ یک استانی کمیته‌های مشترکی ایجاد شود و رسانه‌ها نیز مسئولیت بپذیرند.

رئیس  صداوسیما، کشاورزی و دامپروری را از مشاغل عمده مردم این استان دانست و گفت: رسانه ملی هم با توجه به این موضوع، صدای کشاورزان و دامداران را به گوش مسئولان می‌رساند تا مشکلاتشان را برای برطرف شدن به مسئولان اعلام کند.

وی تأکید کرد: مسئولان کشوری به‌ویژه استان خراسان شمالی باید با بهره بردن از ظرفیت‌های مختلف این استان به‌ویژه کشاورزی و دامداری، شرایطی را فراهم کنند تا جوانان روستاها مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگ همانند تهران و حاشیه‌نشین شدن نشوند.

رئیس رسانه ملی گفت: تبلیغ استفاده از کالای ایرانی نیز از نکات مهمی است که باید موردتوجه قرار گیرد تا تولید ملی رونق گیرد.

علی‌عسگری افزود: قاچاق کالا نیز از معضلات ما به شمار می‌رود که سبب تخریب بازار ملی می‌شود که باید جلوی این کارها گرفته شود.منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

«موقعیت بحران» و کارکرد رسانه رسمی

دیدار علی‌عسکری با خانواده شهید حججی+عکس

سانسور شکست طرح تحول سلامت در مناظره‌های انتخاباتی/ آثار منفی این طرح مستقیما به مردم منتقل خواهد شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha