گزارش ویژه/

در نشست استراسبورگ با حضور عناصر فتنه چه گذشت

در نشست استراسبورگ با حضور عناصر فتنه چه گذشت

 

با حضور تنی چند از عناصر جریان فتنه در نشست شورای اروپا در «استراسبورگ» فرانسه، دور جدیدی از تلاش‌ها برای تجمیع فعالیت‌های غرب و فتنه‌گران با تأکید بر فشارهای حقوق‌بشری، رفع حصر سران فتنه و انتخابات آزاد کلید خورد. اردشیر امیرارجمند، مشاور ارشد میرحسین موسوی؛ رجبعلی مزروعی عضو حزب منحله مشارکت؛ مرتضی کاظمیان و تقی رحمانی از عناصر گروهک ملی- مذهبی در این نشست خواستار فشار غرب به ایران برای رفع حصر سران فتنه شدند.

 

همزمان با اولین نشست شورای اروپا در سال ۲۰۱۳ میلادی کمیسیون امور سیاسی و دموکراسی مجمع پارلمانی شورای اروپا ضمن دعوت از عناصر جریان فتنه به بررسی شرایط ایران پرداخت.

 

در این جلسه که روز دوشنبه ۲۱ ژانویه ۲۰۱۳ مصادف با دوم بهمن ۱۳۹۱ در محل ساختمان شورای اروپا در شهر استراسبورگ فرانسه برگزار شد، اردشیر امیر ارجمند به اصطلاح سخنگوی شورای هماهنگی راه سبز امید، مرتضی کاظمیان از عناصر گروهک ملی مذهبی، تقی رحمانی از عناصر گروهک ملی مذهبی، علی مزروعی نماینده فراری مجلس ششم، به بیان نظراتشان در مورد جریان فتنه سبز، پرونده هسته ای، تحریم های اقتصادی، خطوط قرمز جنبش سبز و وضعیت آزادیهای سیاسی و مطبوعاتی در ایران پرداختند

اخبار مرتبط

فتنه سبز به زادگاه خود باز می‌گردد!

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

مردخاکستری | نقش موسوی خویینی‌ها در فتنه ۸۸ /فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha