مفتح:

بدعهدی آمریکا در برجام از پس‌لرزه‌های فتنه ۸۸ است/ ملت منتظر محاکمه سران فتنه هستند

بدعهدی آمریکا در برجام از پس‌لرزه‌های فتنه ۸۸ است/ ملت منتظر محاکمه سران فتنه هستند

به گزارش سراج24، محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، درباره فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم تبری جستن برخی از مسئولین از فتنه و اعلام مواضع آشکار در این‌باره اظهار کرد: این اولین باری نیست که رهبری معظم انقلاب در مورد فتنه به صورت صریح موضع خودشان را بیان می‌کنند. ایشان دهها بار در مورد فته سال 88 موضع‌گیری کرد‌ه‌اند و از مسئولین هم خواسته‌اند تا مواضع خود را در قبال فتنه اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه فتنه‌گران در فتنه 88 لطمه سنگینی به مملکت وارد کردند، گفت: در شرایطی که کشورمان در اوج قدرت بود و استکبار جهانی بحث غنی‌سازی اورانیم و مسائل هسته‌ای ما را به رسمیت شناخته و از موضع خود عقب نشینی کرده بود، سران فتنه با بکارگیری تعداد قلیلی فتنه‌گر باعث شدند تا امریکاییها از این آشوب‌گری استفاده کرده و با تحمیل فشار و رد موضوع هسته‌ای، ضربه جبران ناپذیری را به نظام بزنند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس با بیان اینکه نظام هنوز ضربات فتنه 88 را حس می‌کند، خاطرنشان کرد: امریکاییها و همدستان غربی‌اش  با بدعهدی در برجام و دست درازی به اموال ایران نسبت به تعهدات خود در مقابل ایران گستاخی کرده‌اند که  این جسارتها از پس لرزه‌های همان  فتنه 88 است.

مفتح افزود: متأسفانه برخی از مسئولین هنوز در مقابل فتنه 88 موضع‌گیری نکرده و حتی خواهان رفع حصر سران فتنه هستند. آنها بدانند که دیگر هیچ جایگاهی در بین ملت شهید پرور نخواهند داشت و به زودی باید پاسخگو اعمال خود باشند.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران دنباله‌رو خط دشمن و معاند نظام هستند، تاکید کرد: باید سران فتنه همان اوایل فتنه 88 محاکمه شده و به‌ سزای اعمال خود می‌رسیدند. گذشت بس است و باید بدون اغماض با آنها برخورد شود تا اشخاصی که کماکان سنگ دشمن را به سینه می‌زنند عبرت گرفته و جرأت بیان رفع حصر و این‌گونه حرفها را نداشته باشند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس افزود: مردمی که حماسه 9 دی را آفریدند و مشت محکمی به دهان استکبار و سران فتنه زدند، همان ملت منتظر محاکمه فتنه‌گران هستند.

اخبار مرتبط

تقدیم فرزند برای حفظ و اعتلای انقلاب اسلامی

قرار نیست پاسخ ایران به خرابکاری اسرائیل در نطنز اعلام شود

دعوت ۲۲۰ نماینده مجلس از آیت‌الله رئیسی برای نامزدی در انتخابات

0 نظر

ارسال نظر

capcha