سرلشکر فیروزآبادی:

بمب‌گذاری در مدینه نشان داد که داعش با پیامبر(ص) هم دشمن است

 بمب‌گذاری در مدینه نشان داد که داعش با پیامبر(ص) هم دشمن است

به گزارش سراج24،سرلشکر سیدحسن آقایی فیروزآبادی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه مراسم معارفه و تکریم روسای جدید و قدیم ستادکل نیروهای مسلح، با اشاره به حادثه بمب‌گذاری تروریستی در نزدیکی حرم نبوی در شهر مدینه، اظهار داشت: داعش پلید تا امروز به دروغ به تبلیغ دفاع از پیامبر اعظم(ص) می‌پرداخت و کشتار شیعیان و دوستداران علی‌بن ابی‌طالب(ع) را با این دروغ در میان اعضای خود توجیه می‌کرد.

رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: اما اکنون که دیدیم آنها تلاش کردند بمبی را در مسجد پیامبر(ص) که مرکز محبت به آن حضرت است منفجر کرده و نمازگزاران این مسجد را که برای اقامه نماز و افطار به حرم نبوی آمده بودند، ظالمانه و وحشیانه بکشند، دیگر حنای داعش رنگ می‌بازد.

سرلشکر فیروزآبادی افزود: با این اقدام ثابت شد که داعش با پیامبر اسلام نیز دشمن است و این نشانه روشنی است که می‌توان به واسطه آن، سرپنجه‌های اسرائیل و دشمنان اسلام را در بهره‌برداری از داعش به خوبی دید.

مشاور عالی نظامی رهبر انقلاب گفت: امیدواریم این موضوع چشم و دل مسلمانان و دوست‌داران حقوق بشر و انسانیت را به بصیرت و آگاهی نسبت به این حوادث روشن کرده و انشاءالله مرگ داعش را تسریع کند.منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

نوک پیکان حملات دشمنان در فضای مجازی به سمت ارتش است

مراقب باشیم آرمان‌های انقلاب به‌ دست برخی افراد مخدوش نشود

دشمنان در مقابله با جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha