مدیر کمیته امداد اردبیل:

۵۶۰۰ مددجوی اردبیلی در ماه رمضان اطعام شدند

۵۶۰۰ مددجوی اردبیلی در ماه رمضان اطعام شدند

به گزارش سراج24، جلیل قدیمی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی اقدامات حمایتی کمیته امداد به مددجویان شهرستان اردبیل در ماه مبارک رمضان اظهار داشت:‌ در ایام ماه مبارک رمضان 5 هزار و 620 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اردبیل توسط 11 مرکز نیکوکاری اطعام  شدند.

وی با اشاره به اینکه تمامی هزینه‌های برپایی سفره‌های اطعام و افطار توسط خیران مراکز نیکوکاری تامین شده است، گفت: برای برپایی سفره‌های افطاری برای نیازمندان بالغ بر 562 میلیون ریال توسط این خیران هزینه شده است.

قیامی با اشاره به توزیع یک هزار و 500 سبد کالا در بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان اردبیل افزود: خیران برای تهیه و توزیع این اقلام غذایی بیش از 600 میلیون ریال هزینه پرداخت کرده‌اند تا در این ماه مبارک خانواده‌های نیازمند بتوانند از این سبد غذایی بهره‌مند شوند.

مدیر کمیته امداد شهرستان اردبیل با بیان اینکه 300 غذای گرم نیز بین مددجویان توزیع شده است، تصریح کرد: افراد خیر بابت تهیه این تعداد غذای گرم نیز بالغ بر 24 میلیون ریال مساعدت کرده‌اند که امیدواریم در روزهای بااقیمانده از ماه مبارک رمضان نیز شاهد این مساعدت‌ها و کمک‌ها باشیم.

وی با قدردانی از اقدامات خیرخواهانه نیکوکاران برای برپایی سفره‌‌های احسان و نیکوکاری برای افراد نیازمند بیان کرد: مسجد بهترین مکان برای اشاعه‌ فرهنگ نوعدوستی است که کمیته امداد با ایجاد مراکز نیکوکاری در مساجد می‌کوشد اغنیا و فقرا را در کنار یکدیگر قرار دهد.

اخبار مرتبط

از اطعام اربعینی تا تداوم کمک‌های مومنانه

توزیع ۵۰۰ هزار پرس غذای گرم بین محرومان البرزی در طرح اطعام حسینی

نذر آزادی زندانیان به نام امام حسین(ع) تا اطعام نیازمندان در محرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha