حضور متفاوت رزمندگان فاطمیون به مناسبت روز جهانی قدس در حلب + عکس

 حضور متفاوت رزمندگان فاطمیون به مناسبت روز جهانی قدس در حلب + عکس

به گزارش سراج24،روز گذشته همزمان با 11 تیرماه 95 و در روز جهانی قدس ملت‌های آگاه جهان همانند سال‌های گذشته با اجتماع، راهپیمایی و شعار علیه رژیم اشغالگر قدس، در مقابل ظلم و ستم رژیم صهیونیستی قد علم کردند و انزجار خود را نسبت به اقدامات وحشیانه و غاصبانه این رژیم کودک کش نشان دادند. راهپیمایی روز جهانی قدس در اقصی نقاط دنیا فریم‌های مختلف و جالبی را از حماسه آفرینی مسلمانان در جغرافیای اسلام ناب محمدی به ثبت رساند و حواشی جالبی را به همراه داشت.

یکی از موضوعات جالب توجه در راهپیمایی روز گذشته، موضوع مدافعان حرم و شهدای والامقام خط مقاومت اسلامی در سوریه بود. موضوع مدافعان حرم که طی امسال و سال گذشته به شکل برجسته‌ای در تاریخ مقاومت خودنمایی می‌کند، راهپیمایی حماسی روز قدس را به انگیزه نبرد با داعش پیوند داد. مدافعان حریم اهل بیت(ع) با دشمنی می‌جنگند که از ایادی استکبار آمریکا و رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود. تکفیری‌هایی که به اسم اسلام و در مقابل اسلام ایستاده‌اند تا مفهوم واقعی مسلمان را در پس پرده عقاید وحشیانه خود از بین ببرند و مدافعان حرم در این میان با حضور به موقع در این جبهه، ضمن حمایت از مردم مظلوم سوریه و عراق و دفاع از حریم اهل بیت(ع)، با عقاید زورمدارانه این تروریست‌ها نیز مقابله می‌کنند. آن‌ها عملا وارد صحنه انزجار علیه ظلم و ستم رژیم‌های نسل کش دنیا شدند.

لشکر فاطمیون به عنوان یکی از یگان‌های فعال در جبهه دفاع از حریم اهل بیت(ع) در سوریه حضور دارد. فاطمیون یکی از نیروهای فعال شیعه و مبارز افغانستانی است که برای دفاع از حرم قهرمان کربلا عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری و حضرت رقیه سلام الله علیهما در مقابل نیروهای داعش در سوریه حضور دارند. حضور فاطمیون در سوریه حامل این پیام است که برای فاطمیون مرزهای جغرافیایی معنایی ندارد و رزمندگان آنها هرکجا شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) درخطر باشند، به یاری آنها می‌شتابند. فاطمیون در سال 1390 هجری شمسی با استعداد یک گروهان اعلام موجودیت کرد، تبدیل به تیپ شد و اکنون به نام لشکر شناخته می‌شود.

رزمندگان لشکر فاطمیون روز گذشته  در در روز جهانی قدس مراسمی برای بزرگداشت این روز حماسی در حلب برگزار کردند و با سردادن شعارهای ضد استکباری، انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند. تصاویر اجتماع رزمندگان فاطمیون را در روز قدس ماه مبارک رمضان 1437 همزمان با 11 تیرماه 1395 در ادامه قابل مشاهده است:

 

 منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

لاریجانی با رئیس جدید مجلس نمایندگان عراق گفتگو کرد

معرفی تروریست‌های موسوم به سپر فرات در عملیات شاخه زیتون/ دستاورد میدانی ۳۰ هزار تروریست در عفرین پس از ۴۵ روز عملیات + نقشه میدانی و تصاویر

تسلیم شدن یکصد تن از عناصر مسلح در حلب سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha