روحانی در دیدار جمعی از پاسداران و اعضای تیم حفاظت ریاست‌جمهوری:

تیم حفاظت سپاه از سرمایه‌های عظیم انسانی حفاظت می‌کنند/ تقدیر از خانواده شهید باقری

تیم حفاظت سپاه از سرمایه‌های عظیم انسانی حفاظت می‌کنند/ تقدیر از خانواده شهید باقری

به گزارش سراج24،  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در ضیافت افطار با جمعی از پاسداران و اعضای تیم حفاظت ریاست‌جمهوری که خانواده‌های اعضای تیم حفاظت ریاست جمهوری نیز حضور داشتند، با تجلیل از تلاش‌ها و زحمات اعضای تیم حفاظت گفت: بی‌تردید در اجر و ثواب فعالیت‌های اعضای تیم حفاظت، خانواده‌های آنان نیز شریک هستند و می‌دانند  عزیزانشان در مسیر سخت و دشواری که توأم با فداکاری و رشادت است، حضور یافته و انجام وظیفه می‌کنند.

وی با سنگین برشمردن مسئولیت اعضای تیم حفاظت از مسئولان کشور، اظهار داشت: تلاش برای حفظ عزت و لطمه نخوردن به عظمت کشور،‌ مسئولیتی سنگین است که اعضای تیم حفاظت به‌عهده دارند.

رئیس‌جمهور با تأکید بر "کاملاً به حساسیت و اهمیت کار نیروهای حفاظت واقفم"،  افزود: نیروهای تیم حفاظت در کشورمان از سرمایه‌های عظیم انسانی حفاظت می‌کنند و در این راستا فرد و شخص مهم نیست بلکه جایگاه‌ها اهمیت دارند و بی‌تردید اگر انجام این مأموریت‌ها در مسیر رضایت الهی باشد، اجر و پاداش بی‌پایانی خواهد داشت.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فضایل بی‌پایان ماه مبارک رمضان گفت: خداوند در این ماه بر بندگان خود منت گذاشته و ما را شایسته دانسته و بر سر سفره خود دعوت کرده است، باید قدر لحظه لحظه روزها و شب‌های این ماه عزیز را بدانیم.

وی اظهارداشت: هرچقدر که به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم رحمت الهی نیز بر بندگان بیشتر، دلها خالص‌تر و ذهن‌ها پاک‌تر می‌شود. یک ماه با میزبانی بودیم که بزرگترین فخر و افتخار را بر بندگان خود عطا کرده و در دعاهای دهه آخر ماه مبارک رمضان از محضر خداوند متعال می‌خواهیم که نام ما را در میان همه بندگان خوشبخت خود قرار داده و روحمان را با شهدا و احسان و نیکوکاری ما را در بالاترین مرتبه قرار داده و پاک و خالص از این ماه خارج شویم.

روحانی همچنین رضایت به آنچه را خداوند بر بندگان خویش عطا فرموده مورد تأکید قرار داد.

رئیس‌جمهور در حاشیه این ضیافت افطار نیز در فضایی صمیمی با پدر و برادر شهید عبدالله باقری از مدافعان حرم و از اعضای یگان حفاظت ریاست جمهوری دیدار و گفت‌وگو کرد و از مقام شامخ شهدای حرم تجلیل نمود.

فرمانده یگان حفاظت ریاست جمهوری نیز در ابتدای این مراسم گزارشی را از فعالیت‌ها و مأموریت‌های یگان تحت فرماندهی خود ارایه کرد.

اخبار مرتبط

فیلم| ارتباط سپاه و حزب الله از زبان سید حسن نصرالله

فیلم| سازش بی سازش راه راه مقاومت است

فیلم| ایام الله

0 نظر

ارسال نظر

capcha