حقوق ۵۷میلیونی صفدر حسینی یک "بمب" بود

عبدالله ناصری: ۳هزار فیش حقوقی نجومی در دولت وجود دارد!

 عبدالله ناصری: ۳هزار فیش حقوقی نجومی در دولت وجود دارد!

به گزارش سراج24،عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان و عضو بنیاد باران در گفت‌وگو با روزنامه وقایع اتفاقیه در ارتباط با انتقادات منتقدان دولت نسبت به فیش‌‌های حقوقی نجومی در دولت یازدهم گفته است که "رقبای انتخاباتی روحانی به 3 هزار فیش حقوقی دست یافته و تلاش دارند در بزنگاه‌ها منتشر کنند".

عضو ارشد جریان اصلاح طلب نگفته که این فیش‌ها مشخصاً در اختیار چه کسی و چه گروهی است اما گفته که این فیش‌ها هم‌اکنون در اختیار جریان رقیب دولت است. به نظر می‌رسد این گفته‌های عبدالله ناصری در راستای عملیات روانی علیه منتقدان دولت است با این حال وی در همین گفت‌وگوی خود از خبری رونمایی می‌کند که تاکنون گفته نشده بود.

گفته‌های ناصری در حقیقت به این معناست که ماجرای رسوایی دریافت‌های کلان در دولت یازدهم محدود به فیش‌های افشاشده نیست، بلکه 3 هزار فیش از جنس نجومی وجود دارد. ناصری ادعا کرده منتقدان دولت به این فیش‌ها دسترسی پیدا کرده‌اند و بنا دارند آرام آرام آن را منتشر کنند. 

تاکنون هیچ گروه اصولگرا و منتقد دولت ادعا نکرده بود که تعداد مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی در دولت یازدهم به 3 هزار نفر می‌رسد؛ اما به نظر می‌رسد این عضو ارشد جبهه اصلاح‌طلبان به اخبار بیشتری درباره این حقوق‌ها دسترسی دارد و مهمترین نگرانی دولت و اصلاح‌طلبان آن است که باقی این فیش‌ها نیز در آینده منتشر شود. 

ناصری گفته است: ما خبرهایی که داریم مدت‌ها است که آنها به این فیش‌ها دست پیدا کردند و "تعداد آنها نیز زیاد است" و در بزنگاه مناسبی هم آن را منتشر کردند.

وی با اشاره به فیش حقوقی 57 میلیون تومانی صفدر حسینی رئیس صندوق توسعه ملی، این مسئله را "یک بمب" نامیده است که دولت حسن روحانی با آن "خیلی عادی" برخورد کرده است. به‌گفته وی، "یک مدیر بیمه استعفا کرد و یک مدیرعامل بانک هم برکنار شد، اتفاق دیگری نیفتاد".منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

رسانه‌ها از بازگشت صفدر حسینی به دولت خبر می‌دهند

ناصری: می گویند، طرح موضوعاتی از قبیل پارلمان اصلاحات زود است

داستان دروغ‌های بزرگ

0 نظر

ارسال نظر

capcha