سوریان: درد قدیمی‌ام باز هم حاد شده است/ بدنم کمی افت کرد اما بهترم

 سوریان: درد قدیمی‌ام باز هم حاد شده است/ بدنم کمی افت کرد اما بهترم

به گزارش سراج24، حمید سوریان ، در خصوص مصدومیتش از ناحیه گردن اظهار داشت: مصدومیت همیشه در ورزش وجود دارد و یک آسیب‌دیدگی کهنه داشتم که تشدید شد و متاسفانه تمرین وزنه‌زدن 2 روز اخیرم را تحت شعاع قرار داد.

وی افزود: امیدوارم از روزهای آینده به شرایط تمرینی بازگردم و با باقی نفرات تمرین کنم، البته پیگیر کارهای پزشکی درمانم هستم و آسیب‌دیدگی حاد نیست و درد قدیمی است که بار دیگر تحریک شده و این روزها حاد شده است.

دارنده 7 مدال طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک در پاسخ به این سوال که آیا مردم نگران شرایط سوریان باشند یا خیر، خاطرنشان کرد: مشکل خاصی نیست و چنین مصدومیت‌هایی جزو اتفاقاتی است که در ورزش وجود دارد و جزو آسیب‌دیدگی‌هایی بوده که همراه تمرین رخ می‌دهد.

سوریان در خصوص آخرین شرایط تمریناتش نیز عنوان کرد: روزهای خوبی را بعد از کسب سهمیه المپیک پشت سر گذاشتیم و چند مرحله اردویی را به خوبی رد کردیم. شرایط من متفاوت است و چون دیرتر سهمیه گرفتم و شرایط بدنی من افت کرده بود کمی دیرتر به آمادگی رسیدم ولی اکنون شرایطم بهتر است و در 45 روز آینده شرایط بهتر نیز می‌شود و امیدوارم مردم دعا کنند تا مثل المپیک قبل بازهم موفق باشیم.

اخبار مرتبط

اردوی آماده سازی فرنگی کاران برای حضور در رقابت‌های جهانی لغو شد

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

نتایج ملی پوشان کشتی فرنگی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha