نماینده مردم رباط کریم خطاب به وزیر نفت:

استفاده از بازنشستگان در وزارت نفت ظلم به جوانان است

استفاده از بازنشستگان در وزارت نفت ظلم به جوانان است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مرم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در نشست علی امروز (سه‌شنبه25 خردادماه) پارلمان طی سخنانی پس از گزارش  وزیر نفت، اظهارکرد: مسئله قراردادهای جدید نفتی در شرایط پسابرجام با حواشی روبه‌روست که احتمال می‌رود نقض قانون اساسی و زیر پا گذاشتن حق حاکمیت جمهوری اسلامی ایران را در پی داشته باشد.

وی افزود: قراردادهای چند 10 میلیارد دلاری دولت با کشورهای غربی ملاحظات بسیاری را دارد که خطر در معرض تهدید قرار گرفتن تولید ملی و تبدیل شدن بازار ایران به یک بازار مصرفی برای کمپانیهای غربی را در پی دارد و ما باید در این سرمایه‌گذاریها زیر ساختهای عمرانی را به طرف منافع ملی کشور و اقتصاد مولد پیش ببریم.

این نماینده مردم در مجلس تأکید کرد: تغییراتی که در سیستم پرسنلی وزارت نفت و شرکتهای تابعه رخ داده و پرسنل از پیمانکاری به قرارداد موقت تغییر وضعیت پیدا کردند که این امر مقداری ترس و  دلهره در میان کارمندان شریف ایجاد کرده است که بی ثباتی شغلی را برایشان ایجاد کرده و در معرض خطر قرار گرفته‌اند.

نوروزی در انتهای سخنان خود، تصریح کرد: استفاده از بازنشستگان در شرکتهای تابعه وزارت نفت ظلمی نابخشودنی بر جوانان است، کسانی که کار کردند و توان خود را پشت سر گذاشتند باید کنار روند و از جوانان به جای آنان استفاده شود.

اخبار مرتبط

خواب مسئولان سفارت ایران در فرانسه/ چرا پیام رهبری در سایت سفارت دیر منتشر شد؟

قرائت بیانیه جبهه جوانان مقاومت توسط جوانان مقاومت+کلیپ

پیشنهادِ وزیر کشور؛کارتهای سوخت فعال شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha