آخرین جزئیات کتک کاری اعضای شورای شهر میاندوآب/درگیری بر سر زمین یک مسجد

آخرین جزئیات کتک کاری اعضای شورای شهر میاندوآب/درگیری بر سر زمین یک مسجد

به گزارش سراج24،دو روز پیش، خبری مبنی بر درگیری دو تن از اعضای شورای شهر میاندوآب به نام‌های منوچهر قاسم‌زاده و مرتضی نجفی منتشر شد.

در اخبار انتشار یافته، خبر از ضرب و شتم شدید میان این دو نماینده و شکسته شدن سر منوچهر قاسم زاده و نیز خبر از جراحی شدن مغز وی داده می‌شد.

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: درگیری میان دو نفر از اعضای شورای شهر میاندوآب به نام‌های آقایان نجفی و قاسم‌زاده رخ داده که منجر به انتقال آقای قاسم‌زاده به بیمارستان مهاباد شده و اقدامات ام‌ آر آی بر روی وی انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه حال آقای قاسم‌زاده خوب است تصریح کرد: هنوز به جزئیات این درگیری ورود نکرده‌ایم و علت درگیری نیز مشخص نیست در واقع نمی‌دانیم که درگیری بر روی مسائل کاری بوده است یا شخصی و با مشخص شدن آن موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود.

اما رئیس شورای شهر میاندوآب نیز در تشریح موضوع گفت: هیچ اتفاق خاصی در این درگیری رخ نداده است.

منوچهر شریفی، افزود: پیشتر درگیری‌های شدیدتر از این هم در شوراهای شهرهای مختلف کشور اتفاق افتاده است و این یک امر طبیعی است.

رئیس شورای شهر میاندوآب وجود اختلاف نظر را در میان اعضای شورای شهر را امری عادی دانست و گفت: اگر اختلاف نظر نباشد که نمی‌توان به نتیجه رسید و اختلاف نظر این دو همکار نیز بر سر زمینی در یکی از مناطق میاندوآب برای مسجد بوده رخ داده است.

شریفی تصریح کرد: موضوع شدت جراحت آقای قاسم‌زاده آنگونه که رسانه‌ها انتشار داده‌اند صحیح نیست و حال وی خوب است.

جستجوی رسانه ای در اخبار پیرامون این رویداد حکایت از بدحالی عضو کتک خورده شورای شهر میاندوآب دارد و عکسهای وی که در بیمارستان بستری است نشان میدهد این فرد از ناحیه سر و گردن دچار آسیب شده است.

اخبار مرتبط

بلیت مترو را گران نمی کنیم

آخرین وضعیت سلامت جسمانی مهدی چمران

شهرداری به تنهایی توان مبارزه با معضلات را ندارد/ دستگاه های اجرایی می توانند جامعه هدف انقلاب اسلامی را بهتر از گذشته کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha