تیراندازی مرگبار به زن و شوهر در یک شرکت بازرگانی

تیراندازی مرگبار به زن و شوهر در یک شرکت بازرگانی

به گزارش سراج24،حدود ساعت دوی بامداد امروز اهالی خیابان ولیعصر، خیابان خیام، خیابان بهروز با شنیدن صدای تیراندازی از یک شرکت بازرگانی با پلیس تماس گرفتند که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری 101 تجریش در محل اعلام خبر حاضر شدند.

با ورود مأموران به شرکتی که صدای تیراندازی از آن شنیده شده بود، آنها با جسد غرق در خون زن جوان و پیکر نیمه‌جان همسر وی مواجه شدند که بلافاصله مرد جوان که از ناحیه پهلو هدف گلوله قرار گرفته بود، به بیمارستان منتقل شد.

دقایقی بعد مراتب این تیراندازی مرگبار به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که سجاد منافی آذر؛ بازپرس ویژه امور جنایی تهران در محل وقوع جرم حاضر و مشخص شد زن و مرد جوان سرایدار شرکت بودند و در اتاق سرایداری سکونت داشتند.

همچنین مشخص شد زن جوان از ناحیه بالای بدن هدف چهار گلوله قرار گرفته که به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است؛ با ادامه تحقیقات، پنج پوکه و یک فشنگ تیر جنگی مربوط به سلاح کمری از صحنه وقوع جرم کشف شد.

سرانجام جسد مقتول به دستور قاضی منافی آذر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی متهم و یا متهمان این تیراندازی مرگبار ادامه دارد.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار محور ریگان - نرماشیر ۱۴ کشته و مجروح برجای گذاشت

دستگیری 5 عامل حادثه تیراندازی و انفجار در خرم‌آباد

جزئیات تیراندازی به ساختمان شهرداری هشتگرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha