طی دو ماهه فروردین و اردیبهشت رخ داد

رشد ۳۰ درصدی مبارزه با قاچاق کالا در پایتخت

رشد ۳۰ درصدی مبارزه با قاچاق کالا در پایتخت

به گزارش سراج24، علی‌اکبر پوراحمد نژاد، با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای مقابله با ورود کالای قاچاق به استان تهران به عنوان مقصد نهایی و بزرگترین بازار کالای قاچاق کشور، اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تلاش‌های صورت گرفته برای مقابله با ورود کالای قاچاق به استان تهران، شاهد رشد پرونده‌های تشکیل شده در موضوع مبارزه با قاچاق کالا در این استان هستیم.

دبیر کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته به شکلی است که علاوه بر استفاده از ظرفیت استانی نهادها و دستگاه‌های مختلف، از پتانسیل ملی برخی دستگاه‌ها همچون نیروی انتظامی و تعزیرات نیز بهره‌مند شدیم.

وی با تاکید بر اینکه در سه ماهه نخست امسال برخورد جدی‌تری با کالاهای قاچاق در استان تهران صورت گرفته است، گفت: آمارهای به دست آمده نشان می‌دهد تعداد پرونده‌های تشکیل شده در موضوع مبارزه با کالای قاچاق، بیش از 30 درصد رشد داشته است و این نشان از تلاش چشمگیر در این بخش است.

پور احمدنژاد خاطرنشان کرد: این اقدامات باعث شده که فضای استان تهران به عنوان بزرگترین بازار کالای قاچاق در کشور برای قاچاقچیان ناامن شود که این موضوع قطعاً به کاهش قاچاق کالا خواهد انجامید.

اخبار مرتبط

مرکز رشد و نوآوری تخصصی حوزه مهندسی نقشه‌برداری راه‌اندازی

پلمپ خانه وزیر و شهردار سابق+تصویر

جزئیاتی از محدودیت های گواهینامه پایه سه

0 نظر

ارسال نظر

capcha