رکورد شکنی "ابوعزرائیل" در "حشد الشعبی"

رکورد شکنی "ابوعزرائیل" در "حشد الشعبی"

به گزارش سراج24، ارتش و حشدالشعبی پیروزی‌های مهمی در برابر تروریست‌های تکفیری داعش کسب کرده‌اند و این پیروزی‌ها در استان‌های "الانبار" و "نینوا" کاملا آشکار است.

یکی از مجاهدین و نیروهایی که نقش مهمی در پیروزی‌های عراقی‌ها دارد،  "ایوب آل ربیع" ملقب به "ابوعزرائیل" است که در جبهه های مختلف کابوس تروریست های تکفیری داعش شده است.

روزنامه "دیلی تلگراف"، چاپ لندن در گزارشی درباره "ابوعزرائیل" نوشت:  این مجاهد عضو دفتر یکی از گروه های مردمی است و در گزارش ها آمده که در طول درگیری های "تکریت" فیلمی از او منتشر شد که نشان می داد در خیابان های مرکز استان "صلاح الدین" می دود و تروریست های داعش را به مبارزه می طلبد و آن ها را بزدل و ترسو توصیف می کند.

دیلی تلگراف همچنین مدعی شد: صفحه "ابو عزرائیل" در یکی از شبکه های اجتماعی بیش از 250 هزار دنبال کننده دارد. برخی افراد نزدیک به او می گویند: "او صفات خارق العاده و ویژه ای دارد این مساله سبب شده که خیلی ها به او خوش بین باشند و به او دل ببندند. "ابوعزرائیل " می تواند به تنهایی سوار یک ماشین شده و به سمت داعش برود و با آن ها مبارزه کند."


**"ابوعزرائیل" چند داعشی را به هلاکت رسانده است؟

"ایوب آل ربیع" به گفته منابع رسانه‌ای بیش از 1500 تروریست داعش را از ابتدای جنگ عراق در تابستان سال 2014 به هلاکت رسانده و این موضوع یک رکورد در "حشد الشعبی" و کل سرزمین عراق محسوب می‌شود.

"ابوعزرائیل"  در کنار "شبل الزیدی" از جمله فرماندهان ارشد "گردان های کتائب امام علی (ع)" محسوب  می‌ شوند که در جنگ با داعش بسیار درخشیده اند.

رکورد شکنی


"ابوعزرائیل" اخیرا به زبان فارسی پیامی را منتشر کرده و به نحوی وعده پیروزی در آینده نزدیک را با به هلاکت رساندن داعشی‌ها داده است و این نکته را متذکر شده که ظهور حضرت مهدی (عج) از اعتقادات بارز شیعیان است.


*پیام "ابوعزرائیل" چه بود؟

"ابوعزرائیل" در جمع رزمندگان  "حشد الشعبی" در "فلوجه" پس از آنکه پیام پیروزی به زبان عربی را می‌فرستد (نقل به مضمون)، با زبان فارسی نیز می‌گوید: "من قاتل داعش هستم، به خاطر حضرت مهدی (عج)".


تروریست‌های تکفیری داعش ماه‌هاست که شدیدا در جبهه‌های نبرد منزوی شده اند و تلاش می‌کنند در فضای مجازی و رسانه‌ای القا به پیروزی کنند که در این زمینه علیه "حشد الشعبی" و کمک‌های مستشاری جمهوری اسلامی ایران جوسازی می نمایند.

این مطلب در حالی مطرح می‌شود که "ابو عزرائیل" در جبهه‌های مختلف استان "صلاح الدین"و "الانبار" همچون "بیجی" ، "سامرا" ، "شرقاط" ، "فلوجه" و ... ایفای نقش داشته است.

پیام  "ابوعزرائیل" به زبان فارسی نشان از احترام این مجاهد "حشد الشعبی" به جمهوری اسلامی ایران نیز دارد که البته در گذشته هم ابراز ارادت فرمانده ارشد گردان‌های امام علی (ع) را به مقام معظم رهبری شاهد بودیم.


**پیام ابوعزرائیل به رهبر معظم انقلاب چه بود؟

آذر ماه سال گذشته بود که ابوعزرائیل برای رهبر معظم انقلاب پیام فرستاد. وی با انتشار فیلمی در فضای مجازی خطاب به "حضرت آیت الله خامنه ای" فرمانده معظم کل قوا، گفت: " خدمت سید علی خامنه ای" عرض سلام و احترام دارم. امیدوارم بتوانم ایشان را از نزدیک ملاقات کنم و پشت سرشان نماز جماعت اقامه کنم تا اگر انشاالله روزی به شهادت مفتخر شدم؛ آرزوی اقامه نماز پشت سر آقا به دلم نماند"

همچنین حضور "ابوعزرائیل" در ایران و شهر "مشهد" نشان داد که این مجاهد شیعه تا چه حد به اهل بیت محبت دارد و با کمک گرفتن از معنویات ائمّه اطهار در نبرد با تروریست های تکفیری داعش به دنبال قلع و قمع کردن آن ها است.


اهمیت جنگ در "فلوجه" بر هیچ کس پوشیده نیست، آزادی سازی این شهر راهبردی  می‌تواند پیش گام مهمی در نابودی تروریست های تکفیری داعش در عراق باشد و فتح "موصل" را آسان کند و "ابوعزرائیل" هم در این مسیر گام برمی‌دارد.

 

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

خاطرات یک داعشی به تهران رسید

داعش فیلم حمله به «بیشکک» را منتشر کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha