این بار یک انیمیشن با حضور پیمان معادی

معرفی جدیدترین پروژه سینمای غرب در مورد ایران

معرفی جدیدترین پروژه سینمای غرب در مورد ایران

به گزارش سراج24، ان ماری فلمینگ کارگردان آسیایی تبار کانادایی که بیشتر با فیلم کوتاه «من فرزند نجات یافتگان هولوکاست بودم» شناخته می شود، امسال از جدیدترین اثرش رونمایی خواهد کرد.

انیمیشنی به نام «Window Horses» که داستان یک دختر شاعر کانادایی با اصالت چینی و ایرانی است که برای حضور در یک فستیوال شعر به ایران سفر می کند. ساخت یک محصول فرهنگی با محوریت ایران توسط غربی ها به تنهایی می تواند سو ظن بر انگیز باشد اما وقتی نام پیمان معادی را به عنوان یکی از صداگذاران این اثر می بینیم کمی از ظن بد ما کاسته می شود.

این صحبت های بازیگر «کمپ ایکس ری» را به یاد می آوریم که گفت: «من هیچگاه فیلم ضدارزش و ضد دینی را بازی نخواهم کرد و بازی در این نوع فیلم‌ها را توهین به آن آیین و مخاطبان آن می‌دانم. » اما وقتی صفحه IMDb این اثر را باز می کنیم دوباره آن حس بد سراغمان می آید. وقتی می بینیم در این اثر چهره های معاند خارج نشین همگی حضور دارند. از شهره آغداشلو گرفته تا نوید نگهبان که در همه آثار ضد اسلامی و ضد ایرانی خودی نشان داده است و اخیرا هم که در نخستین فیلم فارسی زبان «رژیم صهیونیستی»، «بابا جون» بازی کرده. امید ابطحی هم که سابقه بازی در سریال «هوملند» و فیلم ضد ایرانی برنده اسکار «آرگو» را در کارنامه اش دارد هم در کنار این تیم و الن پیج، بازیگر شناخته شده  آمریکایی حاضر است. واقعا تنها چیزی که باعث می شود هنوز به این اثر جدید عنوان ضد ایرانی را ندهیم، حضور پیمان معادی و صحبت های او است. اما واقعا با حضور این عوامل چندان نمی شود به نتیجه هم مطمئن بود. هنوز از تاریخ دقیق اکران این انیمیشن اطلاعاتی در دست نیست.

 

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

ساخت دنباله «فرار مرغی» پس از ۲۲ سال

در خانه انیمیشن استاپ موشن بسازید

پخش ۴ کارتون ایرانی جدید از تلویزیون

0 نظر

ارسال نظر

capcha