سرلشکر فیروزآبادی در جمع خبرنگاران:

سیدحسن نصرالله گفت "انتقام شهید بدرالدین را خارج مزارع شبعا از صهیونیست‌ها می‌گیریم"

سیدحسن نصرالله گفت "انتقام شهید بدرالدین را خارج مزارع شبعا از صهیونیست‌ها می‌گیریم"

به گزارش سراج24،سرلشکر سیدحسن آقایی فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید مصطفی بدرالدین فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله لبنان که عصر امروز(سه‌شنبه) در مسجد پیامبر اعظم شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: آن چیزی که معلوم است این است که استکبارجهانی در راه جنگ نظامی شکست خورده، اما استکبار دست از سلطه‌جویی بر نمی‌دارد و انقلاب اسلامی نیز دست از مبارزه برنخواهد داشت. 

وی تاکید کرد: استکبارجهانی به دنبال راهکارهای دیگری مانند عملیات روانی، استحاله نظام، لیبرالیزه کردن کشور و سکولار کردن دانشجویان، اساتید و مردم است تا اسلام ناب محمدی(ص) و امام(ره) را کور کنند، اما آنها کور خوانده‌اند. 

سرلشکر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: جهاد کبیری که امام خامنه‌ای از آن نام برد به معنای آن است که هر جایی نشانی از استکبار دیدیم در برابر آن مقاومت کنیم و این مقاومت نیز به تمام معناست. 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه همه اقشار جامعه در راه جهاد کبیر سربازان آماده هستند، تصریح کرد: این بنای ذهنی را حضرت امام(ره) با اسلام ناب محمدی(ص) ریخته و همه آحاد قدرت تشیخص و مقابله دارند و امروز مسیر را پیش‌ می‌برند. 

وی با تاکید بر اینکه همه آحاد جامعه تکلیف دارند و مجاهدت خواهند کرد، خاطرنشان کرد: در 22 بهمن هر سال ملت بیرون می‌آید تا بگوید که در خط امام هستند؛ انقلاب اسلامی از راه نظامی کشورگشایی نمی‌کند، بلکه از راه روشن‌بینی ملت‌ها و آگاهی عدالت‌پرور آنها را بیدار می‌کند و مردم کشورها خواستار حقوق‌شان می‌شوند. 

سرلشکر فیروزآبادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه برخوردی در قبال به شهادت رساندن شهید بدرالدین صورت خواهد گرفت، تصریح کرد: سیاست‌های حزب‌الله را خود حزب‌الله وضع می‌کند، سیدحسن نصرالله فرمود اگر اسرائیل برخورد کرده باشد(به شهادت رساندن شهید بدرالدین) انتقامش را خارج از مزارع شبعا می‌گیرد و همه می‌دانند که رهبر حزب‌الله لبنان راستگوست و حتی وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی به این موضوع اعتراف کرده است.

اخبار مرتبط

گزارش ساواک از سخنرانی شهید محلاتی علیه اسرائیل

گزینه‌های مختلفی از برخورد با عوامل ترور روی میز ایران است

پیگیری و مجازات قطعی عاملان ترور شهید فخری‌زاده در دستور کار قرار گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha