تداوم درگیری بین تروریست‌ها در مناطق مختلف/ هلاکت ۲۵ تروریست النصره در حومه حمص

تداوم درگیری بین تروریست‌ها در مناطق مختلف/ هلاکت ۲۵ تروریست النصره در حومه حمص

به گزارش سراج24،ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی، زیاد ابو احمد سرکرده نظامی گروه تروریستی احرار الشام را در شهر الزبادی در حومه غربی دمشق به هلاکت رساند.

این در حالی است که درگیری ها بین گروههای تروریستی در چندین محور دمشق همچنان ادامه دارد و دهها تن تاکنون کشته و زخمی شدند.

و خبر دیگر اینکه درگیری های شدیدی بین تروریستهای جبهه النصره و گروه تروریستی لواء شهداء‌ الیرموک وابسته به گروه تروریستی داعش، در اطراف شهرک سحم الجولان در حومه غربی درعا به وقوع پیوسته است.

برخی اخبار نیز از ادغام گروه تروریستی المثنی و گروه تروریستی لواء شهداء الیرموک به نام جیش خالد بن الولید به سرکردگی ابوعثمان الادلبی حکایت دارد.

اهالی دو شهر کفرنبل و معره النعمان در حومه جنوبی ادلب با برگزاری تظاهراتی، خواستار خروج تروریستهای النصره و جند الاقصی از این دو شهر شدند.

و خبر دیگر اینکه یک خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی یکی از مقرهای تروریستهای جند الاقصی در روستای مدایا الشرقیه در حومه جنوبی ادلب منفجر شد که در پی این انفجار، شماری از عناصر این گروه کشته و یا زخمی شدند.

ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی، 25 تروریست النصره را در اطراف روستای الزاره در حومه شمالی حمص به هلاکت رساند و 3 خودروی زرهی آنها را منهدم کرد.

ارتش سوریه همچنین موفق شد حمله تروریستهای داعشی به سمت چندین مواضع خود را در منطقه ام التبایر در حومه شرقی حمص دفع و یک خودروی بمب گذاری شده را قبل از رسیدن به هدف منفجر کرد.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که تروریستهای النصره آماده حمله گسترده به مواضع نیروهای ارتش سوریه در منطقه غوطه شرقی و دمشق و محاصره نیروهای ارتش سوریه در اطراف شهر حلب از طریق حمله گسترده به جنوب این شهر هستند.

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

انتقال 5 هزار تروریست از جنوب به شمال سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha