امیر پوردستان در رزمایش بیت المقدس28:

منتظر فرمان آزادی قدس هستیم/دشمن اصلی آمریکا و صهیونیست‌ها هستند

منتظر فرمان آزادی قدس هستیم/دشمن اصلی آمریکا و صهیونیست‌ها هستند

به گزارش سراج24، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در رزمایش بیت المقدس ۲۸ که صبح امروز (یکشنبه) در کویر مرنجاب منطقه آران و بیدگل برگزار شد، اظهار داشت: آن چیزی که رهبر معظم انقلاب و ملت ایران از ما می‌خواهند این است که خود را آماده نگاه داریم و این آمادگی را در همه شرایط حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه این آمادگی‌ها سبب اعتماد به نفس شده و سبب می‌شود تا ما بتوانیم در هر نقطه جغرافیایی که به ما ماموریت می‌دهند، به شایستگی انجام وظیفه کنیم، گفت: انجام ماموریت محدود به حوزه جغرافیایی نمی شود و شما دیدید نیروهای تیپ ۶۵ نوهد و سایر نفرات در ماموریت‌های مستشاری چگونه و به چه زیبایی در کنار سپاه قدس ماموریت خود را انجام دادند. دلیل این مساله همین آمادگی ها بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: دشمنان ما عزم خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جزم کرده اند.

وی افزود: اینکه آمریکایی‌ها به نظام جمهوری اسلامی ایران حمله نمی‌کنند به خاطر این است که نمی‌توانند؛ درغیر این صورت گزینه های روی میزشان را سالها پیش به اجرا می گذاشتند. قابلیت، قدرت و استحکام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در زیر پرچم ولایت بوده که اراده حمله را از استکبار جهانی گرفته است.

امیر پوردستان با اشاره به اینکه انگشت های روی ماشه، موشک های آماده و توپخانه پرتوان ایران است که اجازه حرکت و تهاجم را از آمریکا می گیرد، تاکید کرد: باید این آمادگی را حفظ کنیم؛ آمریکایی ها سال ۲۰۰۱ می خواستند به ما حمله بکنند اما وقتی این قابلیت و استحکام را دیدند نتوانستند کاری انجام دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین ادامه داد: گروهک های تروریستی و تکفیری ادامه راهبرد آمریکا و بازیگران سیاست ها و تدابیر ایالات متحده و رژیم صهیونیستی هستند که متاسفانه پول آنها را عربستان، قطر و چند کشور مرتجع منطقه تامین می کنند و به عنوان یک خطر در کنار ما قرار دارند.

وی خاطر نشان کرد: ما به عنوان بازوهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم خود را آماده کنیم. ما امروز آمده ایم تا بگوییم در پیمانی که با مقام معظم رهبری بسته ایم تا پای جای ایستاده ایم؛ آمده ایم که قابلیت های دفاعی خود را برای نظام بالا ببریم و در پیشگاه امام زمان(عج) و ملت روسفید باشیم.

امیر پور دستان تصریح کرد: انشاالله روزی برسد که فرماندهی معظم کل قوا به ما فرمان آزادسازی قدس را بدهند؛ ما منتظر آن لحظه هستیم. داعش و گروههای تروریستی، دشمن ما نیستند؛ آنها دشمنان کوچکی هستند. دشمن اصلی ما آمریکا و رژیم صهیونیستی است و ما برای مقابله با شیطان بزرگ خودمان را آماده می کنیم و امروز در اوج آمادگی و اقتدار هستیم.
 

 

 

منبع:مهر

اخبار مرتبط

آسمان امن در سایه اقتدار پدافند هوایی

چرا ماکت ناو هواپیمابر آمریکا در رزمایش سپاه غرق نشد؟

حزب‌الله: تا ۲۵ سال دیگر، اسرائیلی در کار نخواهد بود/ رژیم صهیونیستی محکوم به زوال است/ همه زندگی سردار سلیمانی برای قدس بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha