فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

رزمندگان سپاه روزانه در خلیج فارس با آمریکایی‌ها روبه‌رو می‌شوند/ تردد تمام شناورها را رصد می‌کنیم/در بالاترین سطح دفاعی قرار داریم

رزمندگان سپاه روزانه در خلیج فارس با آمریکایی‌ها روبه‌رو می‌شوند/ تردد تمام شناورها را رصد می‌کنیم/در بالاترین سطح دفاعی قرار داریم

به گزارش سراج24،سردار علی رزمجو بعد ازظهر امروز در مراسم جشن میلاد امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع)‌ در ناو تیپ 213 ذوالفقار جزیره خارگ با تبریک اعیاد شعبان نقش مهم جزیره خارگ در عرصه‌های دفاعی و اقتصادی برشمرد و اظهار داشت: جزیره خارگ مهم‌ترین شاهرگ حیاتی اقتصادی کشور است چرا که این منطقه مهم و استراتژیک نقش مهمی در صادرات نفت دارد.

وی با بیان اینکه جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس نقش ویژه‌ای در عرصه اقتصاد و دفاع داشت گفت: جزیره خارگ بیش از دوران دفاع مقدس مورد بمباران هواپیماهای دشمن بعثی قرار گرفت ولی مردم و کارکنان در خارگ لحظه‌ای این جزیره استراتژیک ترک نکردند و نگذاشتند حتی یک روز صادرات نفت به تعویق بیافتد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اکنون آبراه استراتژیک خلیج فارس از امنیت بالایی برخوردار است گفت: نیروی دریایی سپاه که بر این آبراه مهم اشرافیت کامل اطلاعاتی و عملیاتی دارد تردد تمام شناورها را رصد می‌کند و با اقتدار در برقراری و پایداری امنیت در خلیج فارس صیانت می‌کند.

رزمجو با بیان اینکه قدرت اصلی سپاه پاسداران نشأت گرفته از ایمان و اخلاص پروردگار است گفت: سپاه پاسداران علاوه بر اینکه از توانمندی بالای دفاعی و تجهیزاتی برخوردار هستند با اتکا به قدرت لایزال الهی و ائمه اطهار(ع) و اطاعت از ولایت در اوج و اقتدار توانمندی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هم اکنون دارای توان بازدارندگی بی‌‌نظیری است تصریح کرد: این توانمندی و اقتدار مرهون عنایت‌های الهی، برکت خون شهدا،‌ هدایت‌های ولایت فقیه و آمادگی نیروهای مسلح در جای جای ایران اسلامی است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح در بالاترین سطح دفاعی قرار دارند تاکید کرد: با توانمندی بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دشمنان به خود اجازه کوچک‌ترین تحرک به مرزهای جمهوری اسلامی نمی‌دهند.

رزمجو با بیان اینکه رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به صورت روزانه در خلیج فارس با آمریکایی‌ها روبه‌رو می‌شوند گفت: رزمندگان نیروی دریایی سپاه با اقتدار، صلابت و توانمندی از مرزهای خلیج فارس صیانت،حراست و پاسداری می‌کنند و از جان خود دریغ نمی‌کنند.

اخبار مرتبط

خلع درجه «سردار آبرومند» صحت ندارد

خبرسازی های کذب و عملیات روانی علیه سپاه محکوم به شکست است

خلع درجه دروغین سرداران سپاه توسط کانال‌های زرد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha