سردار صفاری خبر داد

حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه امام حسین(ع)/ افسران جدید سپاه در سالروز فتح خرمشهر تحلیف می‌شوند + برنامه‌های مراسم

حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه امام حسین(ع)/ افسران جدید سپاه در سالروز فتح خرمشهر تحلیف می‌شوند + برنامه‌های مراسم

به گزارش سراج24، سردار مرتضی صفاری فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ، درباره مراسم تحلیف دانش آموختگان جدید دانشگاه امام حسین(ع) با حضور فرمانده‌کل قوا و برنامه‌های این دانشگاه، گفت: طبیعتاً طبق روال هر سال در مراسم تحلیف این دانشگاه یک گروه از دانش آموختگان فارغ التحصیل شده و تعدادی نیروی جدید جاگزین آنها می‌شوند. امسال نیز به توفیق الهی فرمانده معظم کل قوا در مراسم تحلیف دانش آموختگان این دانشگاه حضور می‌یابند.

وی با اشاره به رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا درباره محتوای برنامه‌‌های مراسم تحلیف دانش‌ آموختگان و تاکید ایشان بر هماهنگ‌ شدن ابتکارات نظامی با محتوای معنوی و استفاده از خلاقیت پاسداران جوان در این زمینه افزود: این دانشگاه برنامه‌های میثاق خود را بر اساس رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا تطبیق می‌دهد و در تلاش هستیم تا بر اساس فرمایشات و پیشنهادات معظم‌له به دانشگاه امام حسین(ع)، بدون کاستی این برنامه‌ها را اجرا کنیم.

سردار صفاری در ادامه خاطرنشان کرد: در سال گذشته مراسم تحلیف دانش آموختگان این دانشگاه با روز پاسدار مصادف شد و ما نیز محتوای این برنامه را متناسب با میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار برگزار کردیم. امسال نیز چون این مراسم مصادف شده با نیمه‌شعبان و ایام فتح خرمشهر بنا داریم فضا‌سازی دانشگاه و محتوای برنامه‌های‌مان را متناسب با این روز به اجرا گذاشته و پذیرای حضور فرمانده کل قوا باشیم.

وی در توضیح بیشتر محتوای برنامه‌های دانشگاه همزمان با حضور رهبر انقلاب گفت: یکی از برنامه‌های امسال همچون سنوات گذشته برنامه معنوی تبادل پرچم است. در سال 93 سردار فضلی به‌عنوان پیشکسوت دوران دفاع مقدس و در سال 94 هم پدر شهید دانش منفرد پرچم را تحویل دانشجویان جدید الورود دادند. امسال نیز مادر شهیدان زین الدین پرچم را تحویل دانشجویان جدید این دانشگاه می‌دهد.

سردار صفاری افزود: در این مراسم طبق سنوات گذشته برنامه‌های نظامی، رزمی، آمادگی جسمانی و رژه صورت می‌پذیرد. در کنار این برنامه‌ها، شکل میدانی نیروها را طوری طراحی‌ کرده‌ایم تا نمایی از ظهور امام زمان(عج) را ترسیم کند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در تشریح بیشتر برنامه‌های فوق گفت: برای این برنامه‌ها از مربی نظامی خاصی استفاده نشده است بلکه اشخاصی که جلوه‌های میدانی و برنامه‌های هم‌ طراز را اجرا می‌کنند از دانشجویان ارشد و دکتری این دانشگاه هستند. این دانشگاه دو گردان دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری دارد.

اخبار مرتبط

پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین علوی سبزواری

تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام فاضلیان

فیلم| از فریادهای نابهنگام یکی از پاسداران حاضر در میدان به سوی رهبرانقلاب تا وعده فتح قدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha