سه آزادکار ایرانی در المپیک شانس دارند

حیدری: وقتی کاری نیست چرا باید به فدراسیون کشتی برگردم؟/ سوریان سنی ندارد و موفق می‌شود

حیدری: وقتی کاری نیست چرا باید به فدراسیون کشتی برگردم؟/ سوریان سنی ندارد و موفق می‌شود

به گزارش سراج24،علیرضا حیدری در خصوص کشتی‌های حمید سوریان و کسب سهمیه المپیک توسط نابغه کشتی فرنگی اظهار داشت: خدا را شکر سوریان سهمیه المپیک را گرفت و باید اکنون منتظر المپیک ماند و دید که او چه می‌کند.

وی افزود: سوریان سنی ندارد و می‌تواند موفق باشد و اینکه برخی سن او را بالا می‌دانند، درست نیست. سوریان از لحاظ روحی و روانی مشکلاتی داشت که برطرف شد و اگر واقعی نگاه کنیم او می‌تواند موفق شود. خیلی‌ها در سن بالاتر از سوریان به تیم ملی راه یافته‌اند و حتی مدال گرفته‌اند.

قهرمان پیشین جهان در پاسخ به این سؤال که آیا هنوز هم بحث استعفایش مطرح است یا خیر، خاطرنشان کرد: استعفای من پیش از مسابقات جهانی بود و قبل از اینکه حکمی زده شود، استعفا دادم. احساس من این است که رسول خادم می‌تواند کارها را انجام دهد و من نمی‌توانم کمک آن‌چنانی به او انجام دهم. خدا را شکر فدراسیون مشکلی نداشت و برای چه یک نفر اضافه در فدراسیون حضور داشته باشد.

حیدری در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا استعفای شما مورد قبول قرار گرفته است، عنوان کرد: استعفای من قبول نشده اما من دیگر نیستم. عملا احتیاجی به من نیست و فدراسیون نیز چارت سازمانی خوبی دارد ولی وقتی کاری نیست چرا بمانم. من بیکار نیستم که آویزان شوم و استعفا داده‌ام ولی اگر احساس شود که می‌توانم کاری انجام دهم و باری روی زمین مانده قطعا انجام خواهم داد.

وی در ارتباط با کاندید شدن رسول خادم برای انتخابات اتحادیه جهانی کشتی گفت: خادم می‌تواند این کرسی را به دست آورد و از اول هم خودش باید کاندیدا می‌شد. او در این مدت همکاری خوبی با اتحادیه داشته و می‌تواند موفق باشد.

نایب رئیس مستعفی فدراسیون کشتی در پاسخ به این سؤال که کدامیک از کشتی‌گیران آزادکار شانس بیشتری در المپیک دارند، تصریح کرد: حسن یزدانی خوب است و می‌تواند پیشرفت کند. رضا یزدانی هم از همه بیشتر دارای شانس است و کریمی هم خوب است، البته باقی نفرات نیز متوسط هستند ولی این 3 نفر شانس بالایی دارند.

اخبار مرتبط

حیدری: در بخش داخلی کشتی پهلوانی بین فدراسیون کشتی و پهلوانی درگیری وجود دارد

تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان راهی جام ایوانوویچ صربستان می‌شود

غفوری: انقدر وعده و وعید به بازیکنان داده اند که دیگر بازیکنان اعتمادشان را از دست دادند

0 نظر

ارسال نظر

capcha