کشتی فرنگی انتخابی المپیک ۲۰۱۶ - ترکیه

استقبال تماشاگران و حمایت ایرانی‌ها از سوریان/ حضور لالوویچ در سالن و اتخاذ تدابیر امنیتی ویژه

استقبال تماشاگران و حمایت ایرانی‌ها از سوریان/ حضور لالوویچ در سالن و اتخاذ تدابیر امنیتی ویژه

به گزارش سراج24،مسابقات کشتی فرنگی گزینشی المپیک ریو 2016 در شرایطی از دقایقی پیش در سالن باغ چیلار اسپورت استانبول آغاز شده است که تدابیر خاص امنیتی در سالن و اطراف آن برقرار است.

* با توجه به حملات تروریستی اخیر در ترکیه پلیس این کشور در اطراف سالن حاضر شده و البته گیت‌های مخصوصی نیز در سالن وجود دارد تا مشکلی در این خصوص این نشود.

* سالن مسابقات با وجود اینکه تنها دقایقی است که مسابقات شروع شده مملو از تماشاگران ترکیه‌ای شده است، البته مسئولان برگزاری مسابقات تعداد زیادی دانش‌آموز را برای تماشای این مسابقات راهی سالن کرده‌اند.

* رسول چونایف قهرمان وزن 71 کیلوگرم جهان در وزن 66 کیلوگرم روی تشک رفت و در نخستین کشتی خود در 19 ثانیه حریف کروات خود را شکست داد تا برای رقبا خط و نشان بکشد.

* حضور 3 مربی ایرانی در روز اول مسابقات جالب توجه است. محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ایران، حسن رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی مراکش و جمشید خیرآبادی سرمربی تیم ملی کشتی آذربایجان در این مسابقات شاگردان خود را کوچ خواهند کرد.

* تعدادی از تماشاگران ایرانی نیز خود را به سالن مسابقات رسانده‌اند و در انتظار حضور حمید سوریان در وزن 59 کیلوگرم روی تشک هستند.

* سوریان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با لیزاتوویچ از کرواسی مصاف خواهد داد و در صورت برتری در دور سوم باید به مصاف پیروز کشتی یونان و و آلمان برود.

* نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی نیز با حضور در سالن از نزدیک تماشاگر کشتی‌ها است.

اخبار مرتبط

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

ناراحتی بهرام مشتاقی از عدم حضور مسئولان وزارت ورزش در مراسم تشییع پیکر استاد کهندل

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha