ماجرای حمله به مدرسه و ضرب‌وشتم دبیر زن / متهمان با قرار وثیقه آزادند

ماجرای حمله به مدرسه و ضرب‌وشتم دبیر زن / متهمان با قرار وثیقه آزادند

به گزارش سراج24،صبح امروز خبری مبنی بر حمله اولیای مرد یک دانش‌آموز به مدرسه‌ای دخترانه در اهواز و ضرب و شتم معلم منتشر شد.

برای پیگیری جزییات بیشتر این ماجرا با آموزش و پرورش استان خوزستان تماس گرفتیم.

بیژن ایروانی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان درخصوص حادثه رخ‌داده در یکی از مدارس دخترانه اهواز می‌گوید: چند روز گذشته در یکی از مدارس دخترانه شهر اهواز بین دبیر ورزش و یکی از دانش‌آموزان اختلافی پیش آمد.

وی در پاسخ به این پرسش که اختلاف پیش آمده چه بود؟‌ آیا معلم اقدام به ضرب و شتم دانش‌آموز کرده است؟ گفت: اینگونه نیست. این اختلاف و مشکلات بین معلم و دانش‌آموز بسیار رخ می‌دهد اما پس از این ماجرا، خانواده دانش‌آموز (مادر و خاله) به مدرسه مراجعه کرده و اقدام به ضرب و شتم و خفه کردن معلم می‌کنند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان در پاسخ به این پرسش «در خبرها آمده که اولیای مرد اقدام به ضرب  و شتم معلم کرده‌اند» عنوان کرد:‌ پدر دانش‌آموز نیز به مدرسه آمده بود اما مادر او اقدام به ضرب و شتم معلم کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش «مقنعه معلم نیز از سر او کشیده شده یعنی کشف حجابی نیز صورت گرفته است؟» ادامه داد:‌ آنگونه که معلم به رئیس آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز گفته، این اتفاق رخ نداده است اما برخی از همکاران او می‌گویند که علاوه بر کتک زدن معلم، مقنعه و حجاب او را نیز کشیده‌اند.

ایروانی با اشاره به اینکه هم‌اکنون این موضوع دارای اهمیت است که چگونه خانواده یک دانش‌‌‌‌آموز می‌تواند به مدرسه حمله کرده و معلم را مورد ضرب و شتم قرار دهد، گفت: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است و اولیای دانش‌آموز بازداشت شدند اما به دلیل آنکه زن بودند قاضی با قرار وثیقه حکم آزادی آنها را صادر کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ حال معلم مساعد بوده و هم‌اکنون در مدرسه حاضر است.

اخبار مرتبط

عواملی که بهره‌وری افراد را در محل کار کاهش می‌دهد

خدمات رایگان جهادگران دندان‌پزشک به زندانیان

همیشه ‌در کنار مردم خوزستان هستیم / تا پایان تنش آبی در منطقه می‌مانیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha