عارف با صدور پیامی:

امیدواریم با تاسی از اقتصاد مقاومتی گامی در حل مشکلات مردم برداریم

امیدواریم با تاسی از اقتصاد مقاومتی گامی در حل مشکلات مردم برداریم

به گزارش سراج24،محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم طی پیامی از حضور مردم ایران در انتخابات 10 اردیبهشت‌ماه سال جاری تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم فهیم و حماسه ساز ایران؛

بار دیگر با درک شرایط کشور و احساس وطیفه ملی در برابر نظام جمهوری اسلامی ایران به مانند دور اول انتخابات مجلس دهم حماسه دیگری در 10 اردیبهشت خلق کردید.

بر خود واجب می‌دانم ضمن سپاس فراوان از شما مردم خوب و حماسه ساز کشورم که با حضور پرشور و با صلابت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران افزودید مراتب قدردانی خودم را از مردمان خونگرم استانهای تهران، گلستان،کردستان، مرکزی، همدان،گیلان، زنجان، آذربایجان شرقی، فارس و خوزستان که در سفرهای استانی‌ من را مورد محبت و عنایت خود قرار دادند و به دعوت اینجانب و دیگر بزرگان جبهه‌ اصلاحات برای رای به کاندیداهای محترم لیست امید پاسخ مثبت دادند اعلام کنم.از هموطنان عزیز سایر استان‌ها نیز که به‌دلیل محدودیت زمانی توفیق زیارت آنها نصیبم نشد یک بار دیگر پوزش می‌طلبم.

بی‌شک انتخاب آگاهانه شما در انتخابات دور اول و دور دوم مجلس شورای اسلامی مسئولیت خطیری را متوجه منتخبان ملت می‌کند و وظیفه شرعی و اخلاقی همه منتخبان  است که در پاسخگویی به مطالبات به حق شما که ولی نعمتان مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شوید از هیچ کوششی دریغ نکنند.

امیدوارم با تشکیل مجلس دهم و اولویت قرار دادن شعارهای اصلی اصلاح طلبان بویژه رونق اقتصادی با تاسی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب های اجتماعی و مقابله با فقر و فساد و تبعیض گام‌های موثری در حل مشکلات مردم فهیم کشورمان برداشته شود.

محمدرضا عارف

12 اردیبهشت 1395

اخبار مرتبط

جهت گیری نوین اقتصادی مجلس در گام دوم انقلاب اسلامی

حل مشکلات را نباید به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گره زد

فیلم| لزوم همراهی مردم و دولت در مشکلات از نگاه امام خمینی ره

0 نظر

ارسال نظر

capcha